• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 13 January, 2008, 11:03:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

scooby^doo

i zashto ne rade dvosjedi?  :o :o :o  vidim da rade samo 2 lifta...

gabrijelos


gabrijelos

prognoze i nisu najbolje zima se vraca tek sredinom iduceg tjedna

mrme

Quote from: gabrijelos on 17 January, 2008, 11:51:47
prognoze i nisu najbolje zima se vraca tek sredinom iduceg tjedna
Daj boze i tad da se nesto desi,bar koji cm snega.

scooby^doo

mozete li mi reci, valja li trenutno za skijanje..? Doci cu u subotu, da l' da se nadam skijanju, ili..? ??? :'( :-\

mrme


mrme

Jutros zice nisu radile,mada su ih popodne pustili,kazu da nije bilo lose,skijalo se.Nocas je nesto malcice palo.



atymen

caos..samo da kise ne bude..ovde u novom sadu lije prava pravcata jesenja kisa..uzas..i mi dolazimo u subotu..vise ni ne znam sta da mislim niti sta da kazem..mozda ce ovo biti moje prvo skijanje bez snega..a vidim da su najavljene temperature za vikend preko plus 5 C....ma uzas...ostace nam izgleda samo odmor uz kamin i neko picence..ma j..m ti..ovu zimu...pozzz

Onill

heh...ludlo...ja kad nema snijega odem u neki welnes centar...

atymen

ma bolje da sam i ja to uplatio sa nekom curom...ali nema nazad..vauceri su vec u dzepu...bar cemo ski pass ustedeti..ma salim se..i to iz muke vec..zadnji put kad sam bio na jahorini bilo je preko 2 m snega..divota..a sad...ma dodje mi da..a obozavam skijanje..i znam da cu jedino skije sj..ti,na ovoliko malo snega..hteo sam u bugarsku ici..ali volim jahorinu..i eto.. atamo 1.5m snega..lutrija...

Onill

pa pravo da ti kazem na skijanje se vise ne moze ici da rezervises unaprijed vec kada ima snijega jer jahorina nema topova...a sto se tice smjestaja bolje mi je i spavati u sarajevu pa ici svaki dan na jahorinu nego spavati :o na jahorini bez snijega...

atymen

a mi budala rezervisali mesec dana unapred..plasili smo se da ne ostanemo bez mesta..a idemo dzipom..kreteni.. a kazi mi,jesi li bio gore ovih dana..moze se bar malo skijat? znam da praca ne radi..ali bar gore ima li snega? poljice ne volim bas zbog guzve...ali ogrjelica je ok..

Onill

ma druze samo opusteno imas u termagu , sauna.jakuzi, bazen pa lagano:)