• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 13 January, 2008, 11:03:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

direktorica

kme :((((( pao vam snijeg :(((
uzivajte....  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :(

ziponja

Ima jos !!!!

[prilog je obrisao administrator]

nenobl

vidi ovo majke ti.. :D vidi snijega.. vidi vremena.. a ja godinu dana gulio dupe  >:(  na poslu da bi dosao sedmicu dana na jahorinu i snijega jeeeedva nesto.. a vidi ovo sad...pa zar niste mogli dogovoriti da padne 7 dana ranije a??!! nije to u redu!!! ???
ajde ljudi uzivajte.. samo mogu da vam zavidim.. to cu i da radim!!! :P poz i cuvajte se!!


ady78

Zna li neko kada æe poèeti noæno skijanje?

zg


wrangler

Dolazimo iz Osijeka u subotu, kojim je putem bli¾e ili  br¾e preko Tuzle ili Zenice

vip-jahorina

Quote from: nenobl on 24 January, 2008, 18:18:11
vidi ovo majke ti.. :D vidi snijega.. vidi vremena.. a ja godinu dana gulio dupe >:( na poslu da bi dosao sedmicu dana na jahorinu i snijega jeeeedva nesto.. a vidi ovo sad...pa zar niste mogli dogovoriti da padne 7 dana ranije a??!! nije to u redu!!! ???
ajde ljudi uzivajte.. samo mogu da vam zavidim.. to cu i da radim!!! :P poz i cuvajte se!!

e kad bi covjek znao .... ;D

Quote from: wrangler on 24 January, 2008, 18:24:46
Kume reci ti meni ¹ta se tamo de¹ava po noæi ;)

svasta, svasta, malo mirnije nego inace, ali je i manje gostiju sada na jahorini

Quote from: ady78 on 24 January, 2008, 18:32:18
Zna li neko kada æe poèeti noæno skijanje?

Gospoda ic OC-a kazu, citat "nece biti nocnog skijanja zbog nedostatka snijega". Za vasu informaciju, ja sam se sad vratio sa sankama presao pola jahorine, ludilo od snijega, staze svrsene, pa mi bas objasnjenje iz OC-a nije najjasnije. Ali i njihove funkcije su odzvonile.... Ko da im je cilj da sabotiraju????

Quote from: zg on 24 January, 2008, 18:42:29
Da li pada ?

ne pada, sunce je dansa bilo ciujeli dan.

Quote from: wrangler on 24 January, 2008, 18:49:40
Dolazimo iz Osijeka u subotu, kojim je putem bli¾e ili br¾e preko Tuzle ili Zenice
tema je "Stanje na Jahorini"


vip-jahorina

ne mogu da vjerujem, da covjek postavlja ovakva pitanja

Onill



pitar

U subotu na skijanje, a bogam i nedelju. za petak navecer najavljuju jos padavina, subota bi trebala biti lijep dan, u nedelju opet oblacno sa padavinama :)

A osijecanima predlazem da idu preko zenice.. malo im je duze, ali je laksi put - nema prelaska planina. sretan put, vidimo se na Poljicama

wrangler

HVALA!!! JEL IMA KAM ZA IZAÆ NEKA DISKOTEKA ITD, ZNAM DA NIJE TAJ FORUM ALI NA DRUGI MI NIKO NE ODGOVARA!!