• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 13 January, 2008, 11:03:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

pada i dalje, a skijalo se i do sada, ne vidim zasto se ne bi skijalo i sa novim snijegom.
aktualno stanje mozes uvijek vidjeti na nasim web kamerama :)

Ivan Bgd

Quote from: vip-jahorina on 23 January, 2008, 15:04:00
pada i dalje, a skijalo se i do sada, ne vidim zasto se ne bi skijalo i sa novim snijegom.
aktualno stanje mozes uvijek vidjeti na nasim web kamerama :)

sa web kamera se ne vidi intenzitet padanja snega, vidimo samo da je maglovito.
A sudeci po snegu na krovu reklo bi se da nije bas napadalo. :((
Po vremenskoj prognozi trebalo je bar 50cm da napada.  :)
Da li je suv sneg sto sada pada?

Pozdrav

maslo

koja je situacija sa ¾icama jel sve rade

Nikola_CC

Sta se desava trenutno? Jel pada sneg? Sta su najavili za naredne dane? Pozz

Oskar

pada,pada. Dva puta sam cistio auto danas. Na stazi Poljice milion ljudi,ceka se malo vise,ali je super. Ima i leda,ali ocekujemo da se i to pokrije veceras.

maslo

hej koliko je od prilike palo danas snijega i jesu li radile sve ¾ice
pozdrav

vip-jahorina

po krovovima ne mozes da gledas, to su specijalni limeni krovovi sa nagibom, tako da samo mokar sníjeg tu ostaje.
Svi ostali moguz naci svoje odgovore na nasim stranicama sa vermenskom prognozom, ski infom:
Vrijeme, Ski info, Zice

dasas

Ljudi, kakvo je sada stanje i zna li iko kakva je prognoza za naredne dane?

alfa

Pa kako stvari stoje palo ga je 10-15cm,nije mnogo ali bar po temperaturama koje predvidjaju bice skijanja bar sledecih 7 dana.Svi smo ocekivali vise,a takve su i najave bile,ali eto palo je to sto je palo.Po prognozama sledecih sedam dana nema nekih ozbiljnijih najava ali ako su i sada malo pogresili sa optimistickim prognozama nadamo se da ce pogresiti i sa ovim pesimistickim i da ce snega biti.Sa planinom se nikada ne zna pa treba se nadati 8)

ziponja

Quote from: alfa on 23 January, 2008, 21:43:42
Pa kako stvari stoje palo ga je 10-15cm,nije mnogo ali bar po temperaturama koje predvidjaju bice skijanja bar sledecih 7 dana.Svi smo ocekivali vise,a takve su i najave bile,ali eto palo je to sto je palo.Po prognozama sledecih sedam dana nema nekih ozbiljnijih najava ali ako su i sada malo pogresili sa optimistickim prognozama nadamo se da ce pogresiti i sa ovim pesimistickim i da ce snega biti.Sa planinom se nikada ne zna pa treba se nadati 8)
Ima da padne jos. Zasto ne i nocas ???
Uostalom ove godine je skijanje pocelo mnogo prije zvanicnog pocetka sezone i nije prekidano ni jedan dan.

vip-jahorina

po nasem mejrenju je palo 24 cm novog snijega. staze su danas bile savrsene (uz novi snijeg).

ziponja


alfa

Quote from: ziponja on 23 January, 2008, 22:02:38
Quote from: alfa on 23 January, 2008, 21:43:42
Pa kako stvari stoje palo ga je 10-15cm,nije mnogo ali bar po temperaturama koje predvidjaju bice skijanja bar sledecih 7 dana.Svi smo ocekivali vise,a takve su i najave bile,ali eto palo je to sto je palo.Po prognozama sledecih sedam dana nema nekih ozbiljnijih najava ali ako su i sada malo pogresili sa optimistickim prognozama nadamo se da ce pogresiti i sa ovim pesimistickim i da ce snega biti.Sa planinom se nikada ne zna pa treba se nadati 8)
Ima da padne jos. Zasto ne i nocas ???
Uostalom ove godine je skijanje pocelo mnogo prije zvanicnog pocetka sezone i nije prekidano ni jedan dan.

I ja bi Ziponja volio da padne nocas jos metar cak se i nadam tome.Od subote sam gore pa opet oko 20-tog i da nisam optimista isao bi negde drugo ali znam da me Jahorina nece izneveriti kao ni do sada ;D
pozdrav svima i zivi bili ;D

sasav

samo da se razjasnimo 24 cm novog plus stari snijeg  i to je onda to

ziponja

Znam drugar da bi volio. Bit ce i taj metar  uskoro .
Ovih 25 cm meni zvuci sasvim dobro , obzirom da je palo na smrznutu podlogu, staze ima da budu ko bog.