• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2008 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 13 January, 2008, 11:03:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alfa

Quote from: YETI on 19 January, 2008, 09:48:43
Samo opusteno... prognoza za sledecu sedmicu nam ide na ruku. Nece nas Jasha iznevjeriti ni ovaj put, siguran sam.
Opusten sam ja ali pitaj jesu li opusteni ovi sto su danas otisli gore a cekaju godinu dana na skijanje :'(
Nazalost mislim da je ova smena zakacila najgore od ove godine,mi cemo nadam se malo bolje a smena od 02.02 bice jedina kako treba ove sezone,bar po najavama ;)

mrme

Ajde Alfa nije tako ni lose,bolje na ovim web cam-ovima izgleda nego sto je bilo juce.Daleklo je od dobrog al skijace se.

Ogi


direktorica

evo ovim http://www.jahorina.org/files/web-cam.php  ;)


mrme

Ima tu jos po neki al ne smemo o tome  :)

Ogi

Nesto mi ne otvara bas najbolje... prvu mi ne otvara uopste a drugu mi otvara kao sliku a kapiram da bi to trebalo da bude live... ali u svakom slucaju se vidi da je sneg los i star i skroz bezveze...  :(

@Tihanat  Ne, idem 16-og Februara najverovatnije ali se unapred nerviram.  >:( Posebno kada sam sinoc video kakav je sneg bio za NG, e to je prava planina...

ziponja

Ovo je kako je a super je  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ko ne vjeruje neka proba. Najbolji dan od pocetjka sezone.
Nevjerne Toem i skeptici nisu kao cool mogli skijat6i, Naivni i neznalice nisu smjeli.
Ali zato stari skijasi, iskusni jahorinci imali su danas poseban uziatk . Skijati ba do zla boga ispeglanim stazama bez guzve. "DODJES_SJEDNES#
Tako nesto na Jahorini nije mise desilo odavno
Pozdrav svimas , a Tiajna mi ne javi gdjke je ????

[prilog je obrisao administrator]

ziponja



[prilog je obrisao administrator]

Onill


patak

pozdrav ljudi :)))
ev ja sad sisio s planine i mogu vam reci bilo je odlicno !!! za one koji znaju da voze uopste nije problem . staze su ekstra peglane i nije bilo kamenja uopste , kako sam citao mislio sam da cu po kamenolomu voziti :) bilo je dosta leda ali se moglo skijati ja dasku uopste nisam ogrebo tako da se nebrigajte :) sinoc je palo nesto sitno snjega . et pa se cujemo ja sad picim na spavanje :)
Gola Voda :)

YETI

Patak, svaka cast na informacijama!

nenobl

aj patak nemoj srat' da nisi izgrebao dasku kad si napravio par "onako" parnica! i vidio si sta je nas kolega napravio od svoje daske..  :) ma ljudi danas smo sisli s planine i bilo je stvarno extra!!!osim naseg provoda u vikendici koji je bio tooootalna pometanja, cijepanje atoma... i skijanje je bilo totalno ok!! nema bas toliko kamenja koliko se prica, samo su donji dijelovi staza fucked up ali podnosljvo.. "ko zna da vozi, nece mu biti problem"!!! ekipi gore, gorskoj i ostalima.. sve pohvale, staze dobro uredjivane.. stvarno sve super!! treba ici odmarati!!! vidimo se do godine!! :)

mrme

Zipo svaka cast za komentar i slike.

mrme

Bas mi je drago sto cujem ovako pozitivne komentare.