• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ledena kraljica apartmani

Started by Jokerica, 08 January, 2008, 21:35:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jokerica


da li je neko mozda bio u apartmanima ledena kraljica? zanima me koliko je odaljena od staze Poljice ,kakvi su utisci i da li neko mozda ima neke slike?  ;D
hvala!

sasav

ovde se sve lijepo vidi èak i staza



http://www.jahorina.org/apartman/ledena-kraljica.php

Jokerica

 to sam videla, ....ali me zanimaju utisci ako je neko bio...ovako na slikama  izgledaju skroz ok apartmani... ???

vip-jahorina

novi su apartamani, tek prije 10-tak dana zavrseni, tesko da ces nekoga naci da ti da misljenje sa strane.
imas moju rijec da su apartmani za vise nego za 5

Jokerica

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2008, 11:33:57
novi su apartamani, tek prije 10-tak dana zavrseni, tesko da ces nekoga naci da ti da misljenje sa strane.
imas moju rijec da su apartmani za vise nego za 5

Koliko je daleko staza?

Hvala!

vip-jahorina


Jokerica

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2008, 12:31:39
vidis je s prozora

to znam...

ali udaljenost???

izvini za cimanje!!! :-[

vip-jahorina

kad vidis kakva je konfiguracija terena, vidjet ces da je nemoguce dati odgovor. staza je udaljena 50 m, ali moras kroz sumu. tako da je staza udaljena 100 m, ali mozes na skijama do staze i nazad, a to sve ako bar malo znas skijati.
zadovoljna?

mrme

Jos ako bi mogao neki satelitski snimak,to bilo odlicno :D

Jokerica

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2008, 12:55:22
kad vidis kakva je konfiguracija terena, vidjet ces da je nemoguce dati odgovor. staza je udaljena 50 m, ali moras kroz sumu. tako da je staza udaljena 100 m, ali mozes na skijama do staze i nazad, a to sve ako bar malo znas skijati.
zadovoljna?

Hvala,hvala,hvala!