• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Da li ce se Supra prodati za jagnjence?

Started by tup, 24 December, 2007, 23:09:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoce li nam se clan Supra prodati za jagnjence ili ne?

Da
16 (76.2%)
Ne
3 (14.3%)
Hoce,al ne za jagnjence
2 (9.5%)

Total Members Voted: 21


mrme

http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,415.msg4938.html#msg4938 , odgovor 25 pa procitaj.Zelimo mu brz oporavak.

gagi

moj mrme,stavljam led po pet puta dnevno samo da ovo malo br¾e proðe,devojèica mi ka¾e da æu tako samo navuæi reumu na koleno,ali sta se mo¾e,bordati se mora...

mrme

Predjite na skije,pa ce i rane brze zaceliti   :D


supra

Quote from: gagi on 09 January, 2008, 21:35:34
moj mrme,stavljam led po pet puta dnevno samo da ovo malo br¾e proðe,devojèica mi ka¾e da æu tako samo navuæi reumu na koleno,ali sta se mo¾e,bordati se mora...
mjenjaj djevojèicu i kupi nov bord

mrme

Ej veruj mi Gagi bas Atomic sl12-ku gledao sad da kupim pre neki dan,nasao sam dosta povoljno,pa se razmisljam.


mrme

Nisam na Atomicu nikad skijao,vozim Fischer-a,al mi kazu da je ta skija mozda malo preteska i pretvrda za celodnevnu voznju.

sasav

atomik je tvrda skija i tra¾i dobru tehnika i znanje

gagi

u pravu je sasav,ali kad je savladas...nema bolje...premda za celodnevno skijanje mo¾da ipak Fischer RX 8

mrme

Ma skijam ja od malih nogu,imam ja dobru tehniku,al provodim dosta vremena na stazi kad odem gore,pa mi je ta skija mozda malo previse za ceo dan na njoj.

mrme

Quote from: gagi on 09 January, 2008, 21:54:40
u pravu je sasav,ali kad je savladas...nema bolje...premda za celodnevno skijanje mo¾da ipak Fischer RX 8
I bas tog Fischera imam,ne mogu da verujem da si pogodio  :)

gagi

Quote from: supra on 09 January, 2008, 21:44:21
Quote from: gagi on 09 January, 2008, 21:35:34
moj mrme,stavljam led po pet puta dnevno samo da ovo malo br¾e proðe,devojèica mi ka¾e da æu tako samo navuæi reumu na koleno,ali sta se mo¾e,bordati se mora...
mjenjaj djevojèicu i kupi nov bord
uh,uh,to bi morao da bude pakleno dobar bord dru¾e,devojèica me pazi i mazi,a ne brani mi niti da sam skoknem do Jahorine... ;D