• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Da li ce se Supra prodati za jagnjence?

Started by tup, 24 December, 2007, 23:09:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoce li nam se clan Supra prodati za jagnjence ili ne?

Da
16 (76.2%)
Ne
3 (14.3%)
Hoce,al ne za jagnjence
2 (9.5%)

Total Members Voted: 21

supra

Evo kako Italijani peku prase  :o

[prilog je obrisao administrator]


alfa

Ko kaze da samo mislimo o pecenju i kruski ;D ;D ;D

gagi

ne bih imao nista protiv da probam italijansku verziju prasetine...a i tulumbe izgledaju veoma primamljivo...

supra

i kamin dobro doðe kad je napolju zima

[prilog je obrisao administrator]

supra

Quote from: supra on 27 February, 2008, 22:02:26
Quote from: ziponja on 27 February, 2008, 21:50:50
Ne bi bilo lose za 1Maj na Jahorini ( pod snijegom ) organizirati ono mrmetovo janje za forumase skijase i boardere, ali sa skijanjem i boardanjem. Naravno ako bude snijega, a bit ce ga cini mi se :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
MRMETOVO?  :o  HA!  ???  MOLIM VAS MANITE SE TOGA I PRESTANITE ZEZATI LJUDE  :-\




dzony

Ha dobar ovaj cova sto pece rostiljj u kaminu ;D ;D ;D ;D ;D ;D

supra

 :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D    :D   

[prilog je obrisao administrator]


supra

Quote from: alfa on 20 March, 2008, 22:29:21
Quote from: ziponja on 20 March, 2008, 18:42:58
Sutra pocinje takmicenje u ( paraglajding + skijanje ) traje tri dana , tako da ce i to biti interesantno.
Da li neko zna za kup veterana kada je ove godine i gdje se prijavljuje ???
Ziponja druze kup za veterane je zadnji vikend ovog meseca(znaci za deset dana) i ove godine se odrzava prvi put na Poljicama(do sada olimpik i zeljo).Mislim da se mozes prijaviti u Granzovu jer koliko su mi rekli on je u odboru za organizaciju.Kotizacija ce biti 10 maraka a organizuje se besplatan rostilj i pivo za takmicare a i za posetioce.Nisam ucestvovao do sada(jos uvek ne spadam u tu kategoriju ;D) kao takmicar ali  ko god dodje bice fenomenalno zezanje ;D ;D ;D
BESPLATAN  RO©TILJ  I  PIVA  ludzatobom:((

alfa