• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Da li ce se Supra prodati za jagnjence?

Started by tup, 24 December, 2007, 23:09:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Hoce li nam se clan Supra prodati za jagnjence ili ne?

Da
16 (76.2%)
Ne
3 (14.3%)
Hoce,al ne za jagnjence
2 (9.5%)

Total Members Voted: 21

tup

Evo da u raspozanvanju ne budemo vise offtopic  :)

supra

Mrme, dobra ti ova... ha  ;D
Sasavi, kladim se da ces glasati "da"?
Hajde organizujte reprizu sledeci Utorak, tu je i Mrme, a doci cu i ja. Samo me pustite da se najedem, pa me posle tucite, naplatite svo pecenje i kritike batinama!

[/font]
p.s. visina 182cm, a tezina 110kg, Imam 25kg viska! Znaci,  jedno jagnjence i gajba piva i udrite do mile volje

sasav

e moram da odmaram ko æe to sutra sve namiriti, veæ me boli glava od pritiska joj  ;)  sve æu slikati

supra

Nemoj slucajno da si stavio slike na forum!!! Ako vidim jagnjetinu od tad upucujem samo kritike.
Laku noc
, UF[/font]

supra

Joj... oka nisam sklopio....  Sasavi se sigurno grije uz vatricu, a mozda je i meze bacio na zar... Dodje mi da uzmem prvi let za Sarajevo, do 16h-17h valjda bi bio gore, samo da ostane pecenja, bas me briga dal snijeg pada il se topi, dal su zice otorene i koliko kosta parking!
Kosa mi se nakostresi kad zamislim sasavka, onako masnog, kako jede moje zalogaje!!!

SVOXY

Niiista ti nece ostaviti samo da znas kakvi su :-X
FLOWBOARD

supra

Znam svoxy, zato necu ni da idem. Moramo mi da organizujemo jedan dan, ali uz njihovu pomoc, samo da nam oni nadju i pripreme mlado jagnje sa Romanije, a mi cemo da pecemo itd....

direktorica

Quote from: supra on 25 December, 2007, 12:51:26
Znam svoxy, zato necu ni da idem. Moramo mi da organizujemo jedan dan, ali uz njihovu pomoc, da nam oni nadju i pripreme mlado jagnje sa Romanije, a mi cemo da pecemo itd....

prasci jedni...samo bi jeli.... kako cete tako tromi na skije  ;D bit ce lavineee :D

mrme

Supra odlicna ideja,al samo da mi ne pecemo,treba malo i skijati.Ja bih menjo jagnje za jedan dan dobrog skijanja bez problema,pa ako treba i gladan bio ceo dan.

supra

25 godina kako se skijam, 7 kako sam presao na board, znaci probao sam sve, skijao sam se na Zermatt, Wengen, St.Moritz, Laax, Andermatt, Spülugen, Savognin, St.Anton, Ischgl, Saas fee, Disentis, Lenzerheide, Livigno, Davos, Jahorini.... da nedavim. Ali nema tog suncanog dana ni planine da moze da mi zamjeni toplo pecenje uz pivu i dobro drustvo! Kako se jede na Jahorini to nidje nema, a mogu samo da zamislim kako se danas jede kad se skupi drustvance oko vatrice i pecenja!
Ako Sasavi bude stavio slike ima da po...zzz..im!!

supra

 ;)i dzabe vam anketa kad je situacija kriticno jasna :P


mrme


supra

Odgovaram ovde jer smo poceli o jagnjetini na svim temama, zbunicemo ljude.

Sta su 80€ za nas trojicu/sestoricu, samo da ima neko da nam pripremi to, a ja cu da pecem i okrecem jagnjence bez ikakvih problema.
Kad dodje mrme dogovorite se pa mi javite, ja bi rado doso, preci cu 1000km za dobru jagnjetinu i drustvo!
Sasavi moras da mi nadjes smjestaj na dan-dva, treba mi vremena da svarim jagnjetinu i da se bar jednom spustim niz planinu

mrme

I nista od bar jedne slicice sa party-ja od juce?