• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mrme

Salim se naravno,smislite nesto pa napisite,Sasav-i tebe vodim na rucak negde,ima li dobre janjetine u Termagu?

supra

Quote from: mrme on 28 December, 2007, 16:25:39
Salim se naravno,smislite nesto pa napisite,Sasav-i tebe vodim na rucak negde,ima li dobre janjetine u Termagu?
Probaj telece koljenice u Dva Javora.  :'(



direktorica

Quote from: supra on 27 December, 2007, 16:11:32
Meni bi dobro stojala, samo da umjesto kindjice ima zvonce, svi bi me prepoznali.
DIREKTORKO dje si kupila kapu?
p.s. mrme se sali
u poljskoj, prije 7-8 godina, otad je nosim svake sezone  :P :P :P

direktorica


direktorica

i da, jos jedna napomena...nemojte mahati prije 5.1.  ;D ;D

gabrijelos

Quote from: direktorica on 30 December, 2007, 16:37:46
i da, jos jedna napomena...nemojte mahati prije 5.1.  ;D ;D


Vidimo se ;)

mrme

Danas sam se upoznao sa Sasav-im,al nismo stigli otici na pice,bio prelep dan za skijanje,pa smo malo procaskali na stazi.Pozdrav Sasa pa se vidimo sutra,valjda ce biti malo manja guzva nego danas.

sasav

vazi drug ja sam danas bio gore al sam radio pa tako da ti se nisam javio. Sjedio sam sa VIP-om u Pegiju na stazi. Cujemo se ovih dana


SVIM ÈLANOVIMA FORUMA ®ELIM SRETNU I VESELU NOVU 2008. GODINU  SA PUUUUUUUNO  SNIJEGA .   :) :) :) ;) ;) 

mrme

Direktorica nas prozivala kako nas se trojica dogovara,a ona se najkonkretnije prepoznala,stavila cura sliku,a mi se tu danima dogovaramo koje boje dugme da uzmemo  :)

supra

Quote from: mrme on 04 January, 2008, 17:07:27
Direktorica nas prozivala kako nas se trojica dogovara,a ona se najkonkretnije prepoznala,stavila cura sliku,a mi se tu danima dogovaramo koje boje dugme da uzmemo  :)
Mrme druze jesi vidio malu kako je inteligentna? uh

mrme

nije se puno udubljivala u ovu nasu temu a onda nas jednim postom sjebala,svaka cast.


mrme

Gagi dosao sam kuci juce,al idem uskoro,tacnije 9.februara opet gore,mozda i neki vikend pre ako ugrabim.Dosta sam vremena provodio na Poljicama pa zbog toga te silne babe i trudnice,prolaznici,dede na stakama nisam sretao na Ogorjelici II,mada ne mozes da verujes sta je trudnica i deda i baba na stakama bilo i na ovoj strani palnine  :) Neverovatno  :)