• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mrme

Sta mislite da se clanovi ovog foruma dogovore oko nekog znaka raspoznavanja kad dodjemo na omiljenu nam planinu Jahorinu?Eto tu provodimo deo dana i piskaramo pomalo,pa sto da ne znamo ko je ko i popijemo i po pivu gore.Ajde dajte neke predloge,pa se vidimo uskoro gore.Poz.

supra

Bravo!!!
Ideja ti je ODLICNA, ali ja ne mogu posle svih ovih kritika upucenih Jahorincima ima da me objese!


mrme

Pa moramo da ih kritikujemo,vidis da je svake godine sve bolje i bolje  :)


mrme

Slatko sam se nasmejao  :).Oce da te ''navuku na tanak led'',pa onda da platis za sve kritike koje su bile upucene njima.Sala naravno.

sasav

samo nek Supra doðe je æu platiti parking koliko treba  :) ;)

mrme

Jos ce ti se isplatiti kritikovanje  :)

sasav

mozda uvedem i nagradnu igru recimo besplatno sedam dana skijanja u martu za nejveæeg kritièara na forumu.

mrme

Odlicna ti je ideja,znaci da opletemo i po onom sto nam se svidja i sto nam se ne svidja  :)

ziponja

Ideja o raspoznavanju odlicna. Treba naci dobar znak. Zato predloge na sunce , pa neka moderator odabere "najbolji".
Predlog: Crveno dugme prisiveno ina jakni , ispod vrata sa lijeve strane ( na mjestu srca )

supra

Nedam se ja, registovacu se ja pod drugim imenom sa kojeg cu samo da ih hvalim, tako da kad dodjem ima da nas i caste. Salimo se malo.
A sad ozbiljno vezano za ovaj tvoj predlog. Nece to bas tek tako proci, jer su mnogi od nas gore za novu, neko za Bozic (Kome je vecers/sutra SRECAN BOZIC), neko u Feb. drugi u Martu... Nego sta ti kazes kad bi uz pomoc Vip-a organizovali za sledecu godinu? N.P. svi koji su za izaberu isti period i isti smjesta/hotel, to bi mozda bolje, tako bi se svi nasli na istom mjestu i i i i, i od kud znam, zezali bi se, pijuckali, mozda se neko i zaljubi, a ako vas se skupi mnogo dosao bi i ja da kritikujem Sasavka, ha. Znam da izgleda nelogicno jer je tek pocetak sezone 07/08, ali to ce brzo da proleti kao 06/07.

P.S, Mrme jesi li procitao sta je napisao Sasavi? JOJ ja ne idem vise na Jahorinu, to su zamke, ne nasjedaj, ovi ce da nas......

supra

Quote from: ziponja on 24 December, 2007, 21:34:40
Ideja o raspoznavanju odlicna. Treba naci dobar znak. Zato predloge na sunce , pa neka moderator odabere "najbolji".
Predlog: Crveno dugme prisiveno ina jakni , ispod vrata sa lijeve strane ( na mjestu srca )

Ha, ha ,ha.... dugme... crveno... i crvena ruza u zubima ;D

sasav

ako ja predlo¾im misliæete da èekam supru zato je bolje da vi predlo¾ite  :)

Onill

nek znak raspoznavanja bude brile okrenute naopako ;D