• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

patak

ako vidite musko sa kapom ko direktorka to sam ja :) nemojte meni mahati :)
hehehehehe
Gola Voda :)

supra

Jesi to mozda opljackao cirkus? Direktorka se hvali kapom kao da je niko nema, a ti cak tri imas!!!
mrme spava

patak

He :) ja obozavam takve kape,  sve 3 su razlicite :) i to ekstra :)) pa nije moguce da neko ide spavti prije 3 :) hihihi a koliko ja znam niko nepravi unikte :) bar kad je odjeca i odjevni materijali u pitanju tako da sam siguran da jos neko ima istu taku kapu :) zato ih ja ima 3 :)
Gola Voda :)

patak

Jao sta sam ovih smalija stavio  ;D
Gola Voda :)

marija

moja je obièna  :'( i ja bi kapu sa rogovima! gdje to ima za kupit?  :)

patak

Nemam pojma ja sam sve 3 dobio  ;D mislim da je bilo u todoru  :P
Gola Voda :)


mrme

Evo ne spava mrme vise  :) i pocinjem sa pakovanjem jer krecem gore za nekih dva sata,pa ja cu svima koji imaju "dvorska luda" kape mahati  :)

mrme

Ajde ako smilsite nesto bolje napisite,bicu online pa da pijemo pivce na Jahorini.Poz


mrme

Ma ne ni zbog toga,ko zna koliko ljudi ima sa slicnim kapama,pa je malo nezgodni ispitivati ljude po planini ej jesi li ti Gagi,pomislice neko vidi ovu budalo,uhapsice me gore  :)

patak

hehe ali ja necu gore do 12.01. :) tako da meni neces mahati :) ali zato ja tebi sad masem i zelim ti dosta snjega gore MRME :) heheh
Gola Voda :)

mrme

Hvala,pa se cujemo preko foruma,al dolazicu ja gore i u tom terminu verovatno.Poz

gagi

mrme,ja sam gore u peridu od 02.01. do 05.01.2008,nadam se da æemo uspeti da se naðemo i popijemo to piæe...pozdrav !

mrme

Ma mene cete lako prepoznati,najlepsem momku kojeg vidite i koji najbolje skija,slobodno masite jer to cu biti ja.He he,aj vidimo se gore ja evo krecem,opis sam vam dao,nema sanse da promasite  :D