• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sasav

evo ovako æemo se najbolje dogovoriti oko upoznavanja

mrme

Pa onda se vidimo za par dana,valjda cemo se dogovoriti oko znaka do tada,pa cemo popiti po pivu gore.

ziponja


mrme

Dogovoreno,a ne znam na sta Sasav-i misli,na ovo oko dogovora ko je u kojem terminu gore.

ziponja

odakle dolazuis, gdje ces biti i kad

mrme



direktorica

sta ce vam kape kad se dogovarate samo vas trojica.  ???

supra

Quote from: direktorica on 27 December, 2007, 00:38:22
sta ce vam kape kad se dogovarate samo vas trojica.  ???
Nisu trojica nego sestorica, a ti si sedma, mada tebi netreba kapa tebe cemo lako prepoznati  :P

mrme

Pa ajde kad si tako duhovita ti mi daj nacin da prepoznam ovu drugu dvojicu.Trojica nas je,pa sta,svasta,troje cemo se lako prepoznati,ne razumem.

SILE

Mozda da odredimo neku kafanu i vrijeme pa da se skupljamo, recimo nedeljom u 12:00 pa ko dodje dodje

mrme

Jbg sve kafane su nedeljom u 12 krcate,pa nebi bi bilo bas lako pronaci forumase,zar ne.Pomislio bi neko da smo ludi  :)

SILE

Ima ona na vrhu kod ogorelice a nedelja je samo prijedlog bilo koji dan i vrijeme

direktorica

Quote from: mrme on 27 December, 2007, 14:22:26
Pa ajde kad si tako duhovita ti mi daj nacin da prepoznam ovu drugu dvojicu.Trojica nas je,pa sta,svasta,troje cemo se lako prepoznati,ne razumem.
nisam duhovita. probajte s mobitelima  ::)

direktorica

Quote from: supra on 27 December, 2007, 01:14:58
Quote from: direktorica on 27 December, 2007, 00:38:22
sta ce vam kape kad se dogovarate samo vas trojica.  ???
Nisu trojica nego sestorica, a ti si sedma, mada tebi netreba kapa tebe cemo lako prepoznati  :P
mene je lako prepoznati... ja imam kapu sa tri duga kraka (crven, zut, plav) vec nekoliko godina, pa mi masite kad me vidite  ;D ;D