• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ziponja


supra

Quote from: ziponja on 24 December, 2007, 22:39:18
Sta kilo -DVA
Mrme ja cu da se prodam za jedno citavo jagnjence, pa neka me tuku, samo da me ne istuku prije pecenja, da ne ostanem prebijen i gladan!
Sasavi gde pecete to? Sto dalje od staze da ne istopite to malo snijega sto ima :P

sasav

staze su na bezbjednoj udaljenosti...

supra

Zar nije bilo bolje da pecete predvece nego tako rano, onako posle skijanja pa do zore?
Mozda zato sto vam je hladno preko noci? Koja je temperatura sad?
Sutra ste na otvorenom ili zatvorenom prostoru?
Joj kada ljudi budu citali nista im nece biti jasno, totalno nevezano za temu raspoznavanje!!!

mrme

Ej a da znak raspoznavanje bude jagnje,skroz smo u tom jagnje fazonu poceli ovu temu  :)


skobo


direktorica

Quote from: mrme on 24 December, 2007, 20:16:08
Sta mislite da se clanovi ovog foruma dogovore oko nekog znaka raspoznavanja kad dodjemo na omiljenu nam planinu Jahorinu?Eto tu provodimo deo dana i piskaramo pomalo,pa sto da ne znamo ko je ko i popijemo i po pivu gore.Ajde dajte neke predloge,pa se vidimo uskoro gore.Poz.

ajde da si zaljepimo na ledjima  JAHORINA.ORG  ;D ;D

mrme

Treba mozda neko obelezje staviti na skije ili na bord.Ne znam,al mozda je to najbolje resenje.

mrme

Ajde sta vam je,niko nema bas nikakav predlog.

direktorica

Quote from: mrme on 25 December, 2007, 21:51:57
Ajde sta vam je,niko nema bas nikakav predlog.

stampat na jaknama JO
(j- jahorina, o- org) ;D

ziponja

Kazem vam da je ono moje dugme, moze i "Bijelo dugme" ( a moze i ona ruza he he ) najbolje do sad

supra

Najbolje bi bilo da VIP nabavi kape sa natpisom Vip-Jahorina i kindjom upadljive boje, mjesto preduzimanja, simolicnu cijenu i gotovo?

sasav

ili mozda fiksno mjesto i vrijeme sastanka svake smjene

ziponja

kape , kape . To nije lose
Platicemo