• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Znak raspoznavanja

Started by mrme, 24 December, 2007, 20:16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


mrme

Imao sam pocetnika sa mnom koji je bio u ski skoli,pa sam morao da nadgledam stvari  :)



mrme

ma skijao sam ja svoju voznju uglavnom,al morao sam pomalo nadgledati stanje u skoli.

mrme

Ti Gagi ides gore opet il to je to za ovu sezonu?

gagi

trudnice su samo za majstore...dve muve jednim udarcem!!!

anapicic

Tek sad kad sam se vratila vidim da imate znakove prepoznavanja.. ::)  e pa i ja imam kapu s desetak sarenih rogova.. svi me pitaju gdje sam je kupila.. eto ja moju u dubrovniku nasla prije dvije godine i stalno je nosim.. imam i zvoncice koji na njoj vise.. em me vidis em me cjes.. nego sad je malo kasno jer sam se vratila doma.. al masite mi kad se vratim u sa na servis preuzet auto.. necu jahorinu sigurno zaobici.. pa taman na jedan dan! ;D

gagi

idem, naravno gore sam od 26.01. do 02.02.2008,nadam se da se tada vidimo...

mrme

Nemamo jos znakove prepoznavanja,vec imamo temu o tome,a evo vec danima se nauspevamo dogovoriti,tako da se ovo pretvorilo u zajebanciju,a ja bio ozbiljan kad sam pokrenuo ovo  :)

mrme

ja sam od 09.02 gore do 16.02.Jbg

gagi

ma gledaæu da ubodem makar vikend,ako se ne bude moglo na stazu kafanama ne smeta nedostatak snega,èak naprotiv..!

anapicic



mrme