• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nocno skijanje

Started by gabrijelos, 24 December, 2007, 13:45:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gabrijelos

Jel krenulo nocno skijanje

direktorica

Quote from: gabrijelos on 24 December, 2007, 13:45:56
Jel krenulo nocno skijanje
pise na naslovnoj.
al nije nista posebno ...bude guzva, i radi samo onaj lift ispod Kristala.

IvanSki

Nemora da znaci da budu guzve..Prosle godine sam skijao sa drugom..i bili smo samo nas dvojica...mozda jos 5 ljudi...nije bilo uopste guzve...sve zavisi od vremena...i mjeseca ;D ;D ;D

direktorica

Quote from: IvanSki on 26 December, 2007, 14:42:08
Nemora da znaci da budu guzve..Prosle godine sam skijao sa drugom..i bili smo samo nas dvojica...mozda jos 5 ljudi...nije bilo uopste guzve...sve zavisi od vremena...i mjeseca ;D ;D ;D
da? a kad je to bilo? u 4. mjesecu? ;D

dadot

ja sam prosle godine dva puta bio na nocnom i nije bilo uopste guzve a staza je bila odlicna, iako kako kaze direktorica radio je samo tanjir na poljicama u tom periodu(februar) i dosta je kratka da bi se posebno uzivalo,ali je osjecaj odlican i svi koji nisu skijali nocu moraju probati obavezno.

neca

nocno skijanje zavisi od vremena, a cesto se desi pogotovo u januaru da bude hladno i do -20 noci i onda je sranje.Krajem februara i u martu je vec super jer je to druga prica nema ni guzve

gabrijelos

zasto ne prebace nocno na petak i subotu barem sada u ozujku kada je vise vikend gostiju

marija


gagi


supra


vip-jahorina

na kraju sezone, te pred pocetak iduce cemo napraviti sastanak sa vlastima i OC, pa cemo vidjeti sta se moze.

Praca kao nocna staza ne dolazi u obzir, jer je veoma nisko, samim tim nesigurna zbog snijega.
Prije je bila Rajska dolina osvjetljena.

dadot

i meni je ovaj prijedlog za pracu pomalo bezveze, zbog same staze i njene udaljenosti a bilo bi dobro da se nocno prebaci za dane vikenda zbog veceg broja gostiju.

gagi


supra


gagi