• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina instalirala je bezicni internet u naselju Sator

Started by vip-jahorina, 04 December, 2007, 00:04:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Sioux

bas sam te pecnuo...
neka, bitno da ima...
a podrazumeva se da hot spot ide uz uslugu!!

vip-jahorina


Leanina

Na Jahorini sam sa laptopom, u hotelima imate be¾ièni internet, tako da gde god sednete, sve je ok.  Svaki hotel i restoran interno su pokrili signalom svoj deo.


vip-jahorina

nije nista jer su planinski snovi na relativnoj osami i u sumi, tako da je veoma komplicirano dovesti opticku vezu do tamo.
ali odmah ispod su hoteli, kafici, restorani u kojima ima veoma dobra mreza.


YETI

Kakva je situacija u Bistrici sa bezicnim internetom...

JauntyJackalope

Колкио би коштао неограничен проток 14 дана са максималном понуђеном брзином ?
јел то опција ?

dobri



Al3k5aNd4R

jel zna neko kako da startujem wifi u hotelu bistrica, dobio sam username i pass a niko zivi ne umije da mi objasni dje to da kucam. cak ni u ovoj nekoj igraonici?? 0_o




nasao sam nekako, ne znam kako, ocaj zivi, platio sam 15 min da bih vas ovo pitao... konektovao sam se ja klasicno ali nije htjeo da se pojavi login page .. jedva hvala za privatne, ne mogu da odgovorim.. jer imam ove 2-3 poruke..

vip-jahorina

aco jesi skontao?
u svakom slucaju VIP Jahorina je instalirali besplatno internet u kaficu ROYAL i u restoranu Jahorinska koliba kod ACE (tu je jos u test fazi, pa moze biti malo zastajkivanja)

Znaci za sve je u ovim objektima besplatno !!!! Nadamo se da cemo nastaviti sa akcijom ...

BOJAN-BG

znaci uvece laptop na ledja i u royal na forum i rakiju

vip-jahorina

hehe, bojan je vec u formi od zadnjeg puta (kad su te na ledjima iznosli iz royala)  (:smijeh:


OBAVJESTENJE ZA SVE LJUBITELJE DRUZENJA I DOBROG PROVODA.
Okretanje janjeta (vise janjaca!) je 29.1. (PETAK) od nekih 14.00 h
svi, absolutno svi su dobro dosli, pogotovo nasa raja sa foruma. vec je sigurno oko 20-25 ljudi ....
Sve informacije u temi APRES SKI na Jahorinski nacin!

marina

vipe sto nisi objavio  koju slku sa feste, ima nas koji smo bili samo na pocetku, pa ne znamo kako je bilo do kraja !!!!! 
VIP Jahorina Woman Team