• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina instalirala je bezicni internet u naselju Sator

Started by vip-jahorina, 04 December, 2007, 00:04:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Upravo smo postavili u Sator naselju bezicni internet.
Svi koji su zainteresirani za koristenje interneta nek mi se jave.
Ne znam jos kakve ce biti cijene, ali predpostavljam da ce za sve goste VIP Jahorine biti ili simbolicna cijena, a najvjerovatnije besplatno koristenje bezicnog internata. Svi ostali ce imati takodjer pristup, ali po normalnim cijenama.

Osim toga kako upravo pada snijeg, nismo u mogucnosti da testiramo koliko je naselje sator pokriveno sa internet mrezom, ali ako ne bude u svim vikendicama dostupnosti, cemo vam vec omoguciti na odredjenim mjestima pristup internetu.
Naravno da cemo poslije sezone razviti mrezu tako da bude cijelo naselje sator prekriveno mrezom.


ipa76

Nevjerovatno lijepa vijest. Nista drugo do svaka cast. Moye li se ko od vas VIPovaca i ostalih poduzetnih ljudi (na svim skijalistima u BIH) kako ubaciti da vodi overall ski business u nas. Ako i ne bude ferceralo sve kako treba, dobro je znati da ste se potrudili, a i ako nista, dobro bi bilo da fercera bar u kafanama u Satoru.

sergio

Svaka cast.
dolazim 9.2. na Jahorinu i bicemo u naselju Sator, da li mozete reci gde se nalazi antena??
Pozdrav

Markos

Svaka èast.Evo mi smo u Bosanskoj kuæi od 22.-29-12 pa se nadamo da æe nam bit omoguæen be¾ièni internet.

neredlija


aasterix

sve ok, super....ali...kolika ce bit cijena ako nisi u VIP-u?  :-X

Markos

©to je sa internetom? Je li u funkciji?©to treba napraviti za koristit ga?

vip-jahorina

Od danas bi trebao biti u funkciji. Cim se dogovorimo oko cijena, javi cu vam.

Web cam je upravo proradio:
Web cam Jahorina


sasav

kada dodjete javite se u vikendicu M-M cijena  30 km za sedam dana. Uslov je samo da vikendica ima prijem. Detaljne informacije privatnom porukom

ipa76

mi smo od sutra u vikendici kog gospodina BArane Andica (nisam siguran za ime objekta).

Da li moze dobaciti wireless do tog objekta, ako ste isprobavali? Imate li neki kontakt telefon ili privatni mail na koji se mogu javiti da se dogovorimo. Nisam siguran da znam gdje je M&M vikendica

vip-jahorina


Sioux

Stvarno sramota sto se stvari poput bezicnog interneta naplacuju...mada mi je donekle jasno s obzirom kakve su cene istog u bosni...
Stvari poput "hot-spot"-ova treba da se podrazumevaju...

vip-jahorina

bujrum ti pa instaliraj, budi "mecena" troskovi za to su negdje oko 15.000 km
ovo su akcije koje privatnici izvode a ne drzava.
hot-spot je nesto drugo i nije nigdje besplatno, nego ide uz uslugu.

za tvoju informaciju, srbijanski m-tel ima upliva u telekomunikacije kod nas, pa mozda njima da se obratis ;)