• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mrme

Nisam ni sumnjao u to da ste se zaneli u post Direktorice,kolega,koga briga u kakvom je problemu Stipe  :)

supra

Quote from: supra on 26 December, 2007, 15:54:11
Savjet SnowBorder pocetnicima:

•  Ljudi ispred vas imaju prednost
•  Kada se zaustavljate, stanite sa strane staze, za vasu sigurnost i drugih skijasa
•  Okrecite se cesce i gledajte na gore, pogotovu pre kretanja niz sazu
•  Koristite pomagala za sprijeèavanje da vam oprema ne odleti niz stazu 
•  Gledajte znakove i upozorenja na stazi
•  Koristite dasku koja odgovara vasoj tezini-visini i broju board cizama
•  Obavezno koristite ski/snowboard kacigu
•  Zalijepite StompPad oslonjac i koristite Vez boarda za nogu
•  Kontrolisite cesce vesove i zategnite dobro svaki saraf
•  Ne koristite audio sisteme, bolje za vas cuti skijasa koji je u vasoj blizini
•  Koristiti ¾ièare na siguran naèin, idite na dvosjed i pazite pri sjedanju (na Jahorini se ne usporava)


DAJEM SAVJETE A ZABORAVIM NAJVAZNIJE:
I OBAVEZNO SNOWBOAR INSTRUKTORA, ON CE VAM POMOCI I OLAKSATI STVAR ZA NEKIH 80%!!!

Stipe16

Nista,nista... :)

A di ga mozes zakaciti???
A sad bas da ce ti ispast... ;)

supra

Quote from: Stipe16 on 26 December, 2007, 20:43:45
Nista,nista... :)

A di ga mozes zakaciti???
A sad bas da ce ti ispast... ;)
Nemoze se zakaciti nego se moze zaglaviti izmedju dve sipke, one sigurosne sto se dize i spusta i dvosjeda.
I meni je lakse kad ga nosim, ali je opasno vjeruj mi. Koliko puta si vijeo da nekome ispadne kapa, rukavica, naocare, a svi mi kazemo "a sad bas ce meni ispast.."

mrme

Zato predjite na skije i nece te imati tih problema  :)

Stipe16

Ma skijam ja,ali skijanje je dosadno... :P

supra

Mrme cuj kako ti Stipe uzvraca?

Mi spustimo guzu gde god pozelimo i pijuckamo pivu, a da nepricam kad treba potrcati za nekom garavom... a vi klemp klamp klump

mrme

Sednete pa namestite bord,pa skakucete po planini kao strumfovi,pa onda opet sednete pa ga skinete,pa onda malo setate,pa onda opet sednete pa namestite bord, pa onda zakljucite da ste ga prerano stavili pa onda opet malo skakucete,i tako u nedogled i sve to sa mokrom guzicom.I to je vama uzivanje.

Stipe16


ziponja

Meni su simpa.
Bas kao strumpfovi. A vidim i da tu ima neka fora , svi su u grupama i malo malo cuce u krugu i nesto pricaju.
Podsjecaju me na hipike kad sam ja bio mlad

mrme

Dogovaraju ko ce koji trik da izvede,da ne kopiraju jedan drugog kad budu silazili  :D

supra

ç%/f(&=/ç)j[/color]/üä&%&X=ç DOSTA LJUDI SA TIM STRUNFOVIMA CRCU OD SMJEHA [/col )säf%*&hgç%/f(&=/ç)c

Stipe16

 ;D ;D ;D
Zna ko kakvo je stanje na Jahorini???
Kakve su staze???
Jel ima sniga???
I jel budu guzve na zicarama??? ;)

ziponja

Sve u redu
Snijega ima
guzve nema
staze O.K.
Kad ti dolazis ??

Stipe16

Ja sam tamo od 5,1 do 12,1... :)