• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

hammer


vip-jahorina

borderi, borderi..... :)

hammer

Quote from: vip-jahorina on 15 December, 2008, 00:01:25
borderi, borderi..... :)

VIP, a skijao sam od '83 do '92... i onda sam '92  probao snowboard :) i malo je reci da sam  ludzatobom:((

ali je tuzno sto nisam imao priliku do prosle godine da osetim sneg pod nogama...prosla godina je bila prva sezona posle 16 zima ....

inque

Snowboarding makes me happy!

wukota

ljudi i ja se pitam zasto mnogi nevole bordere,to je zato sto skijaju i misle da je samo skijanje dobro ali oni nemaju pojma ako tako razmisljaju.  ja sam vec dve godine na bordu i super mi je jeste da sam pocetnik ali se dosta snalazim i sa daskom i sa stazom a ove godine idem u makedoniju na popovu sapku da probamo njihovih 32 km2 pa da vidimo sta je to.ko voli nek izvoli.

sasav


supra


vip-jahorina




boarder

evo prosli vikend prvi put ove sezone na planini,i opet onaj isti osjecaj kad sam stegnuo vezove ustao,i pogledao niz planinu.osjetis krv u venama,adrenalin kako te drma,kao da si sam na vrhu a sve ostalo oko tebe kao da je u nekom drugom svijetu.onda lagano i dugo uzdahnes i osjetis neki "car"cujes jos samo snijeg koji onako suh puca pod daskom koja sve brze klize niz padinu.....ma osjecaj koji se nemozzzzee opasati.i ne ne pretjerujem,jednostavno je.......nemam rijeci!!!!ma nemam ti tipki ti slova da napisem.a znate ono ako je snowboard droga onda sam najveci narkoman.pozz

suma.ker

al ga napisa svaka cast..krenula mi voda na usta
Quote from: boarder on 15 December, 2008, 23:30:01
evo prosli vikend prvi put ove sezone na planini,i opet onaj isti osjecaj kad sam stegnuo vezove ustao,i pogledao niz planinu.osjetis krv u venama,adrenalin kako te drma,kao da si sam na vrhu a sve ostalo oko tebe kao da je u nekom drugom svijetu.onda lagano i dugo uzdahnes i osjetis neki "car"cujes jos samo snijeg koji onako suh puca pod daskom koja sve brze klize niz padinu.....ma osjecaj koji se nemozzzzee opasati.i ne ne pretjerujem,jednostavno je.......nemam rijeci!!!!ma nemam ti tipki ti slova da napisem.a znate ono ako je snowboard droga onda sam najveci narkoman.pozz
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

hammer


suma.ker

skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

hammer

e to je voznja   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((