• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Onill

duplo ...cetvoroduplo...svi neki borderi,a  niko blage veze nam sa voznjom...mozda sam vidio u svojoj karijeri jednog ili dva da znaju bordati i to su bili instruktori...pametnije bi im bilo da one daske iznajme za skelu kad neko kucu gradi (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

suma.ker

vecina ih prezivljava  po planini.... cim je gusto oni  zuljaju i unistavaju stazu.....lsatru sav sneg na svim prevojima... a mogu da se tite cime god hoce ubise se po panini .. moj im je predlog ako vec vole da se spustaju da udju od bure od nafte ono metalno pa nek se spustaju do mile volje (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

boarder

daj pustite bordere,struganje staze,pocetnike,a mislim da na jahorini i skijasi nisu bas svi najspretniji.....poz

inque

a dobro onill je poznat po svojim strogim kriterijima za bordere... nisu se svi nauceni rodili  devil:(
Snowboarding makes me happy!

sasav

Quote from: inque on 09 December, 2008, 22:11:09
a dobro onill je poznat po svojim strogim kriterijima za bordere... nisu se svi nauceni rodili  devil:(
to nisu kriteriji to je netrpeljivost

inque

a znam, al' eto da ne budem bezobrazna  :)
Snowboarding makes me happy!

hammer

Quote from: inque on 09 December, 2008, 22:14:32
a znam, al' eto da ne budem bezobrazna  :)

fino vaspitano dijete  ;D sta ti bi da dodjes ovde  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

inque

popravljam prosjek... u svakom smislu  ;D ;D ;D
Snowboarding makes me happy!

gagi

sla¾em se...u svakom smislu... ;)

hammer

definitvni i vishe nego popravljas prosjek....kako je pocelo jos ces biti i zastitni znak foruma....kao Vuchko  ;D

inque

ah hvala hvala... bila bi mi cast  :-[  ;D
Snowboarding makes me happy!

ikostic

Evo border na Jahorini


inque

haj sta se furas nisi jedini  devil:( devil:( devil:(
Snowboarding makes me happy!

ikostic

samo pokazujem da ima bordera koje ne oru staze ;)

hammer

Quote from: ikostic on 14 December, 2008, 16:21:05
samo pokazujem da ima bordera koje ne oru staze ;)

ovi briju vazduh  ;D