• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mrme

Ma pretpostavka samo,al naravno da treba malo povuci rucnu kad su velike guzve na stazi i kad ima dece.

gagi

ZATO JE NAJBOLJE UJUTRU RANO NA STAZU DOK JE NAJBOLJA I DOK VEÆINA JO© KULIRA

anapicic

moji prijatelji su odmah priskocili u pomoc i zvali gorsku sluzbu a nekolicina je odma odjurila dole na ogorjelicu prijaviti..
ali taj border je obicno smece od èovjeka.. ali vratit ce se to.. sve se vraca sve se placa.. >:(


mrme

Jel moguce da ga niko nije video i zapamtio?

supra

Ne znam dal ga je mali zapamtio ali æe ga du¾e vrijeme pamtiti, eh borderi.. borderi..

SVOXY

Ovo su najbolji

[prilog je obrisao administrator]
FLOWBOARD

supra


mrme

Ma sve vam je to sranje,na skije vi lepo pa cete videti sta je najbolje  :)

SVOXY

mrme za 15.god skijanje ce nestati u potpunosti ,mi cemo VLADATI planinom hteo ti to ili ne,skijanje je proslost SNOWBOARD je buducnost nekazem to samo ja to kazu sve svetske ankete pa ti obuj pancerice i gas .
FLOWBOARD

mrme

Mozda ce te vladati,al ne planinom,nego mozda nekom dolinom,ma smesni ste,kao neki strumfovi,napravio bih vam dva gelendera dole pored bebi lifta i pustio vas da se lomite do mile volje.

mrme

Na Jahorini je 1% bordera koji znaju nesto,nikad vi necete nauciti da vozite to govno,zato bolje se vratite na skije.

supra


mrme

Kad nauce da voze ja cu ih postovati,kupili bord prosle godine i stali na njega i odmah pricaju kako je skijanje proslost,a bordanje buducnost.

mrme

Ma nije u pitanju samo guljenje staze,bas sam obratio paznju sad pre neki dan,i skijasi koji slabije voze gule stazu poprilicno,samo je bord povrsinski veci pa vise guli,al stav o tome da je skijanje proslost mi je smesan.Pa svetski kup se vozi u skijanju,a ne u bordanju.Mozda postoji i neka anketa koja kaze da ce se i to promeniti,mozda se nece vise voziti svetski kup.Mozda Herman Majer predje na bord,ko zna.

supra