• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ziponja

To je jos deset dana. Padace i snijeg do tada bar 30-40 cm

Stipe16

A ja se nadam da oce... :)
Jel ako bude manje od 50cm,a ja dodjem boardati...


...skijaswi nece imati na cemu skijati... :-X :P

mrme

Stipe ti nas obavezno obavesti o tome kako da te prepoznamo kad doodjes,da te izbgegavamo u sirokom luku,da nas sa dvoseda ne bi bord ubio  :)

Stipe16

E za to ima topic znak raspoznavanja... :)
A ako vam board pande na glavu,znat ce te koje... :P

supra

Quote from: mrme on 26 December, 2007, 21:13:55
Sednete pa namestite bord,pa skakucete po planini kao strumfovi,pa onda opet sednete pa ga skinete,pa onda malo setate,pa onda opet sednete pa namestite bord, pa onda zakljucite da ste ga prerano stavili pa onda opet malo skakucete,i tako u nedogled i sve to sa mokrom guzicom.I to je vama uzivanje.

Nebih ja mrme rekao da je to bas tako kako si napisao!
Burton Fusion vezovi koje sam koristio do prosne godine resili su me svih tih problema.
Ako ti nesto nije jesno smo reci pa cu detaljno da ti objasnim.
Pogledaj sliku:

[prilog je obrisao administrator]

Stipe16

 :D
Koliko si to platia???

mrme

Ma sve je meni jasno ne treba mi pojasnjavanje,dobro malo sam karikirao,gde su mladi tu je i sala,sto se odma ljutis  :-X

mrme

Al takodje moras priznati da malo ko na Jahorini od bordera poseduje ovakav vez,za tolko para kupis skoro bord i vez i buce.

supra

Quote from: Stipe16 on 26 December, 2007, 21:46:47
:D
Koliko si to platia???
U pravu si mrme.

Kostali su 350€ 2005 kada su ih izbacili u prodaju. Sad mogu da se nabave za 100€. Vezovi su boli glava ali imaju jednu (malu) manu, j. ih tezina, zbog toga sam presao na C60. Moji Fusion su u podrumu skupljaju prasinu.

mrme

Sto je jos skuplje od fusion-a  :).Pocinjem da se zabrinjavam za sebe,poceo sam previse vremena provoditi na ovoj bord tebi i u razgovoru sa vama borderima,pokvaricete me  :)

supra

Quote from: mrme on 26 December, 2007, 22:05:31
Sto je jos skuplje od fusion-a  :).Pocinjem da se zabrinjavam za sebe,poceo sam previse vremena provoditi na ovoj bord tebi i u razgovoru sa vama borderima,pokvaricete me  :)
Ha, nece ti se nista desiti, probaj, ispadaj se, mozda ti se i svidi.
Kada su izbacili u prodaju Fusion bili su samo Burton C60 skuplji nekih 450€, a i sada su C60 i CO2 poprilicno skupi.
Mrme imas osobnu poruku!
C60:

[prilog je obrisao administrator]

mrme


sb pride

©iroki Brijeg free raid T.

gagi


Stipe16

A vide da nisu u pravu pa muce... :P