• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

supra


mrme


patak

:) pa mrme kako bi na planini :) a vi skijasi sto se toliko zalite na bordere a stalno ganjate cjelac na nama :) u nedelju je bilo sjajno gore :)
Gola Voda :)

mrme

Quote from: patak on 18 February, 2008, 22:30:26
:) pa mrme kako bi na planini :) a vi skijasi sto se toliko zalite na bordere a stalno ganjate cjelac na nama :) u nedelju je bilo sjajno gore :)
Ej odlicno je bilo,snega,lepog vremena,pocrneo sam vise nego na moru,zajebancije,dobrog drustva,rakije i piva.Bilo je par bordera koji su stvarno dobro vozili,Gagi je medju njima,a sto se mene tice nisam cjelac jurio ni jedan dan,uzivanje mi bilo praviti prvu zicu ujutru na savrseno ispeglanim stazama.

mrme

Quote from: patak on 18 February, 2008, 22:30:26
u nedelju je bilo sjajno gore :)
U nedelju sam imao u planu jos da skijam,pa da krenem,al nisam uspeo da se organizujem,al sam cuo da su bile i veliki guzve na zicama.

gagi


patak

heheh :) ja sam nedelju cijeli dan vozio sa svojim drugarima takmicarima iz GOLE VODE snowboad cluba iz banja luke :) a i ja sam dosta dobrih bordera vidio :) a meni i nije bila velika guzva valjda mi se tako potrefilo :) ma divno je gore bilo za vikend :) aj neka si ti mrme uzivao sad ce lakse da bude na forumu :) hihihihii
Gola Voda :)

Ogi

Evo bio sam nedelju dana na Jahorini i moram da priznam da su borderi VECINOM istripovani likovi...  >:( kao prvo, vecina njih ne zna da vozi nego to radi jer je to IN ili sta vec... uglavnom sede i leze po sredini staze... furaju fazon "bord je nacin zivota" pa tako ne mogu cak ni normalno da se obuku nego furaju pantalone za skijanje koje spuste do djoke tako da im se naboraju oko noznih zglobova, skejterski fazon... kao kul su... i tako...  :-X ne bih da generalizujem ipak...

Onill


vip-jahorina

ogi:
mnogo neki isfrustriran tip, ima li sta pozitivno u tvom zivotu?

Onill

ogi drz se ti banjsko rekreativnih centara :D ;D

supra

Quote from: Onill on 26 February, 2008, 14:33:14
ogi drz se ti banjsko rekreativnih centara :D ;D
:D ;D :P :D ;D :P :P :D ;D :P
Quote from: vip-jahorina on 26 February, 2008, 13:58:20
ogi:
mnogo neki isfrustriran tip, ima li sta pozitivno u tvom zivotu?

snowboarder

bosanka poz drazen

supra

bosanka poz supra

gagi