• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BORDERI

Started by bosanka, 30 January, 2007, 11:15:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

bosanka


vip-jahorina

ja nemam lose misljene o boarderima, mada stoji da se sa boardom struze malo vise staza.

Sto se tice Drazena, on je dio naseg VIP Tima.

nixa

Ma opusti se  ::) ::) ::)to su samo skijashi ljubomorni na nas bordere :D ;D :o ;D.Kada park pocinje sa radom -dolazim u subotu! ;DM.U.T.E. snowboard crew :o :o :o

Vaskezz

PARK??!  :o Kakav park?? I ja dolazim u subotu, pa ako bude snega, moram da vidim o cemu se to radi.

Lara-st


os


gagi


mrme

Nazalost je sve vise bordera.

n3rk0

SNOWBOARDING RULZZZ  8)  8)

LP

Stipe16

Quote from: mrme on 25 December, 2007, 15:40:37
Nazalost je sve vise bordera.

Nekuzim sto ljudi imaju protiv boardera.... ::)

Ali meni je drago sto cu ove godine strugati snig sa staza jahorine svojim boardom... :P

gagi


supra

Skijasi se stalo zale kako na Jahorini borderi unistavaju staze jer ne znaju da bordaju.
Pitanje: Zasto su kod nas vecina bordera pocetnici ili se jos uce? U cemu je problem, board skolama, u opremi.... nije mi jasno  ???

mrme

Pa problem je u tome sto im je bitnije da imaju dobru opremu i da izgledaju fancy nego da znaju da voze bord kako treba.Stvarno malo koga sam na Jahorini video da zna dobro da borda.Ma stvar je u modi,trend u svetu je bord pa svi misle da mogu da ga voze.Odu kupe dobar bord i misle odma da ga znaju voziti,da su profi.Ima jako dobrih bord instruktora na Jahorini i skoro svim Jahorinskim borderima bih predlozio da odu malo na casove,nebi li naucili sta.Nemam ja nista protiv bordera,stvarno mi ne smetaju,al nek bar priznaju da nemaju pojma.Poz.

magbet


gagi