• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3 dio

Started by Onill, 28 January, 2007, 17:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

neca

pa sta je s ovim iz vip-a jesu li zivi?

kakao je danas bilo gore jesu li radile sve zice?

ski

Stanje je katastrofalno,danas,juce i prekljuce dvosedi nisu radili,vetar duva najstrasnije,a temperatura raste.

vip-jahorina

zivi smo. kao sto rece ski - vjetar je extremno bio jak. u tom slucaju zatvaramo dvosjede.

mislim da slika od "neredlije" govori sve....

zedhus

Jucer sam bio na Jahorini i radila je samo tanjiraca, napravio sam 3 - 4 zice i pokupio stvari u nadi da ce sutra bar stati ludacki vjetar kako bi okusao srecu na nekom od dvosjeda.Elem,danas sam dosao u 11 sati na Jahorinu i docekao me jugo, kisa i blato na stazi.Opet je radila samo tanjiraca ispred koje je cekalo oko 150 ocajnika, iskljucujuci mene jer nisam imao srca da sebi opet ucinim isto.Isao sam i do izlazne tacke na Skocinama i skuzio da Jahorini nema pomoci bez 40 - 50 cm kvalitetnog snijega.Upalio sam auto i napustio Olimpijsku kraljicu oko 14h.Jako sam razocaran, trenutno sam kuci (Gracanica,BiH) i opet potajno cekam neko cudo da se desi.
Pozdrav svima!


Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

cvetko

ajte ljudi da pozovemo nekog vudu gurua da nam prizove sneg...ha,ha,ha.mozda padne..
svaka vam cast za izvestavanje o padavinama...samo tako nastavite...sve uredno pratim

IP


mrme

Kakvo je stanje danas na planini?Neredlija salji neke fotke,rade li zice danas i ima li novog snega?

vip-jahorina

trenutacno je grozno vrijeme. jak vjetar puse (dvosjedi zatvoreni), pada sniejg....

Onill

Dosao sam juce sa jahorine, planirao sam ostati devet dana ali sam bio sest mislim da ovo sve govori...gore je katastrofa...snijega ima toliko da se skije izderu...praca kamenolom zivi...vjetar duva ludjacki...bilo je jedino u ponedeljak extra za skijati utorak vjetrojebina...subota i nedelja magla ziva napamet sam skio...sve u svemu nula bodova prava steta ...valjda ce u martu biti bolje...Poydrav svima koliko vas ima...

neredlija


vip-jahorina

@neredlija
hvala na izvjestajima sa lica mjesta.
jezivi su uvijeti: vjetar, novi snijeg, magla... nekad nemogu ni ratraci uvijekna teren, pogotovo ako se odluci da zice nece raditi.
ima dosta faktora koji uticu na takve odluke.

sve tvoje primjedbe, kao i primjedbe ostalih, pomno pratimo (ne samo mi, nego odgovorni iz oc-a, policije, opstine i vlasti).
Ovaj forum je odskocna daska za dosta toga sto se uradilo na jahorini i sto ce se uraditi ubuduce. zbog toga vase iskrene kritike mogu samo poboljsati stvar.
hvale - imamo dosta (prelistajte forum), ali novih nikad dosta.

nadam se da ces dogodine biti nas gost opet, javi se, vodimo te na pice..... 8)

vip-jahorina

dobrodosao na portal JAHORINE.
molim te da nam ne usporedjujes Austriju sa Jahorinom.

Ja imam pravo da ih usporedjujem zato sto nasi objekti su i u Austriji. pa ne radim to.
zato bi te zamolio da i ti to neradis. parala je jasna: svako ide tamo gdje zeli, gdje mu je bolje. mi imamo dosta, te sve vise i vise gostiju sto im je dobro kod nas.
A kao skijas od svoje prohodale godine skijam redovno po cijeloj europi.
tako da ti mogu ispricati sta se tamo smije sta ne.

povratak na temu - STANJE NA JAHORINI

Onill

Za bordere se mora napraviti posebna staza jer su oni na zalost opasnost za sve skijase,a pogotovo za stazu koju unistise...opet naglasavam da na Jahorini ima 3% ljudi koji znaju bordat ostalo su sve rovokopaci...

vip-jahorina


dirty_sanchez

Kakvo je trenutno stanje na Jahorini.Dolazimo slijedece subote,ima li nade za nas?