• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3 dio

Started by Onill, 28 January, 2007, 17:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vaskezz

Pozdrav svima! Ovo je savrsen forum, nisam mogao da verujem kad sam naleteo na njega! Toliko sam dugo pokusavao da saznam kakva je situacija gore - svi nesto pricaju tamo-ovamo, ali nikako nesto sigurno. Samo tako! Prizvacemo sneg zajednickim snagama!  ;D
Mi dolazimu u subotu oko 14h i nadamo se najboljem. Ali, ljudi, vidite li vi ovo?? Pa mi se molimo za sneg!! Jednostavno stravicno! Nikako da se pomirim sa cinjenicama da je klima otisla u k... Al' da ne bedacim sada, svima koji ste tamo super provod, svima koji smo jos uvek ovde - 'ajmo tamo! :) A sneg za sve zajedno!  ;)

pozz

neca

vip sta se desava zasto se ne javljate s info sta je gore jel pad jel juce padalo ima li novog snijega i sl... ???
niste mi nesto azurni ko pre ,vjerovatno koristite ovaj snijeg za skianje onda ok imate jako opravdanje :P

neredlija


kico

Pa kako????? :'( :'( :'( ja sam se vratila u ponedjeljak u zg,a za sobom sam ostavila pravu mecavu.
Pa zar se tako brzo otopio???? Ja bi za vikend ponovo gore ::)

andrijana

Pozdrav svima. Pratimo vec danima prognozu i zahvaljujemo na vasim obavijestima (posebno Neredliji). Dolazimo za vikend (nadamo se iskreno) ovisno o vremenu. Pozdrav  ;D

ZORAN NS

ÈINI MI SE DA NEREDLIJA PREUZIMA ULOGU VIP-A. DRU®E NEREDLIJA DALI SU STAZE ZATVORENE ZBOR VETRA KOJI KAKO VIDIM NA JAHORINA ORG DUVA STRA©NO, ILI JE RAZLOG NEKI SASVIM DRUGI????

neredlija

Zorane, nemoj tako...Svaka èast VIP ekipi.
Pomalm pada snijeg ;D

ZORAN NS

MA MALO ©ALE NIJE NA ODMET U OVAKO TE©KOJ SITUACIJI, U SVAKOM SLUÈAJU HVALA TI NA INFORMACIJAMA JA ODLUÈIO STI®EM SUTRA U BISTRICI SAM MO®E CUGA JEDNA DVE TRI.......... :D

slavko

Ej ljudi ja sutra konacno treba da odlucim jel dolazim u subotu na 7 dana il otkazujem sve i selim se na madagaskar ne bi li zaboravila da je snijeg ikad postojao...prijavicu se koji put sutra na forum, vi ste mi dosad definitivno najbolji izvor informacija..upomoc!!

ZORAN NS

PAMTIM I VEÆE REDOVE ÈAK I PO 45MIN TAKO DA BI PODNEO LAKO TIH DVADESETAK MINUTA, AL TA ME KI©ICA BRINE. DE SVEGATI JAVLJAJ ZA TO VREME!!!!! MI KREÆEMO POPODNE

neredlija


ZORAN NS

IZ TVOJIH USTA U BO®IJE U©I, ÈUJEM DA I VETAR PO MALO JENJAVA,


clone

Ja vidim da su promenili prognozu skroz na snow-forecast, tj obrisali su kishu (na mid) i dopisali jaci sneg za nedelju.
Nadam se da  su ovog puta pogodili, obzirom da i ja sutra dolazim :)

mrme

Ljudi dolazi nas iz Subotice 24, 17.februara.Ima li snega za skijanje,il da otkazujemo.Poz.