• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3 dio

Started by Onill, 28 January, 2007, 17:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bambi

... ma i tu pise da ce u petak kisa ...

ZORAN NS

EEEEEEEE  BLAGO TEBI NEREDLIO, KAD ÆU JA TAKO I DALIÆU?

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Vlatka

Pozdrav svima...visdim da su se mnogi uspanicili, ali i ja sam pred odlazak bila ista takva...sve te prognoze 90% fulaju, i sve to mozda vazi za Sarajevo, ali za Jahorinu ne...vidjecete i sami, kad krenete gore...sve golo nigdje snijega, kad pred Jahorinu, poslije jedne krivine, kao da ste usli u neki drugi svijet...zato, slobodno idite!!! ... kada smo bili gore, gorska sluzba nam je dala broj telefona na koji se mozemo informisati kakvo je stanje i koje su zice u pogonu, pa vam nesebicno dajem taj br. kako bih vam bar malo pomogla... +387 57 270 136 ...pozdrav i uzivajte u skijanju

bambi

ajd neka neko okrene ovaj broj i neka pita da li ce biti snega od desetog :)

zedhus

ej,ajde neka neko stvarno zavrti taj broj...!

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Amy

A zasto ne zavrtite sami taj broj i imate informacije iz prve ruke  ;D
Amy


sasav

http://vreme.yubc.net/prognoza3dana.php?kv=50759&idg=67&idz=5&idf=4339

pogledajte  prognozu vremena za narednih pet dana

pitar

Danas bi na skijanju. Dakle, snijega ima, al djelimicno. Jak vjetar je otpuhao dosta snijega na mjestima gdje silazite sa zice na Ogorjelici i Poljicama. Isto tako, vjetar (i skijasi) su ogolili dijelove staze na ponekim prevojima. U donjim djelovima je malo bolje, mada pred kraj dana viri zemlja na dosta mjesta. Dakle, ako ste bas "zagorili" za skijanjem, danas ste mogli skijati, al bas ne preporucujem za one sa novijom opremom, jer ima sanse da je ozbiljnije ostete.

Inace, poceo je da puse jak jugo i temperature rastu i u Sarajevu je pocela kisa da pada lagano. Nadam se da nece na planini preci granicu prelaska snijega u kisu jer to bi odnijelo ovo malo sniega sto ima.

cheers

dajanab

Joj kako se brinem .. mi dolazimo 24.02 ! Ne znam sta se ovo desava ove godine ,toliko sam zeljna skijanja i snega ,jos mi samo treba da nema snega ! U Beogradu pravo prolece ,za ovu nedelju temperatura od 13 do 16 stepeni ,nadam se da ce stvarno bar ove nedelje biti lose vreme na Jahorini da konachno padne taj sneg kako prognoziraju ! 
Ako nista ne preostaje mi nista drugo nego da se suncham :(:( :(

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

ZORAN NS

SAMO HRABRO PRIJATELJU, BIÆE KAKO BITI MORA!

neredlija

Danas je, na ¾alost, na vrhu jaki vjetar i magla tako da ¾ica nije vozila prema gore veæ je samo radio tanjur na Poljicama...To znaèi velika gu¾va >:(. Staza je tak-tak, na par mjesta je oguljena, ali je 98% staze ok...Nazire se sunce iza oblaka...javim se sutra  :D ;) ;D

ZORAN NS

SA VELIKIM NESTRPLJENJEM OÈEKUJEMO TVOJ IZVE©TAJ. VIDIM DA SU I NA VREMENSKOJ PROGNOZI UBLA®ILI ONU KI©URINU. KO ZNA ©TA ÆE BITI SUTRA, A SUTRA JE SUTRA! ???