• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3 dio

Started by Onill, 28 January, 2007, 17:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

kao sto rekoh, za sada ne treba se brinuti.

zedhus

ok,thnx muchos!
onda mi preostaje da se ispalim za vikend...ali do tada moze svasta da se desi...
kao npr.da zavalja metar snijega...he he
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

nsobot

Hoce li moci izdrzati do vikenda? Tu sam za vikend.

Brèko city

Каква ће бити ситуација на 5 у плусу? има ли неко искуства са таквим скијањем? Па, мајку му....ваљда ће пасти у минус за викенд,а?

Onill

Jeb ga ne da nam se ove godine i gotovo...past ce pravi krajem januara pa ga nema...pa krajem februara pa ga nema...pa sad ce biti krajem marta:)...cinjenica da i to snijega gore sto je palo pao je snijeg nastao zamrzavanjem kise nema pravog snijega koji je extra za skijanje...jeb ga tako je kako je...

cvetko

Kako ne bi trebalo bitno uticati temperatura narednih dana, kada pise da ce biti sve do subote u plusu?Sutra cak i +6!!!!Nemojte da nas folirate kad i sami kazete da je sve preko -4 nepovoljno za sneg.Od juce do danas se istopio 5cm. 4 dana po 5cm...???? Znaci za vikend nema skijanja??!!!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

kico

Jaooo sve se otapa a taman sam planirala neki vikend :o :o :o

dadoivazzi

na sajtu kaze jutros visina snijega 50 cm, a na dnevniku jutros 15 cm, a gdje i zasto je nestao web cam ?

vip-jahorina

@cvetko
ko te folira?

@dadoivazzi
paranoje odredjenog broja ljudi ne moze se polako istrpiti.
snijega ima web cam je tamo gdje je i bio.
http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

a ti slusaj/gledaj i dalje svoj dnevnik, a zamolio bi te da ovdje ne virkas i dizes paranojne tenzije.
to vazi za sve. cula - kazala: mi smo na jahorini a vi ste negdje drugo.
cijlu sezonu sve trpamo informacijama sa lica mjesta, sve ovo radimo absolutno besplatno,
alternativa tome je zatvoriti forum ili vas ne obavjestavati vise.....

upravo mi je pala jos bolja ideja:
napravicemo zatvoreni forum samo za goste vip jahorine, a ostali bi recimo mogli se sami snalaziti za inforamcije?


nsobot

Ja sam tu za vikend i vjerujem u vas.
hoce li biti snijega za vikend,hoce li moci izdrzati do vikenda?

puno pozdrava

vip-jahorina

s druge strane: tu su ti normalni ljudi zbog kojih radimo ovo sve. :)
ne mojte da Vam govorim sta ce biti preko vikenda i do tada. nadamo se da ce biti ok, ali cemo vidjeti.
ja vam mogu samo govoriti sta je sada i citati vremensku prognozu, kojoj ionako ne vjerujem.

u svakom slucaju ce biti ludo, jahorina je puna, provod i derneci cekaju, dobra volja se ocekuje.

inque

dragi vip-jahorina
mi iz sarajeva pratimo ovaj forum vec mjesecima il' ti ga od momenta kad je prva pahuljica spustila svoje lijepo lice na majcicu jahorinu! ne mozes krivit ljude sto vide po medijima visinu snijega 15cm kad si ti sam pisao kako visinu snijega mjerite u zasticenom podrucju... nisam jednom dosla gore na "50-60" cm i skijala/bordala na kamenjaru! ne skijamo i ne bordamo po zasticenom podrucju i ja bas nemam previse koristi kad ti nama u glavnoj rubrici postavis da je negdje u sred sume snijeg metar!
nemoj ovu kritiku shvatat licno, mi stvarno cijenimo tvoj trud i ovo je stvarno super informativna stvar, ali izadji malo iz tog zasticenog podrucja i uberi koji cvijetak s te 50centimetarske staze na +5 stepeni!!!
ovo nije napad na tebe, shvati ovo kao konstruktivnu kritiku... ipak ti ljudi dolaze iz daljih krajeva na "zasticenih" 50cm snijega i vjerujem da se nece 2x opec!
Snowboarding makes me happy!

dadoivazzi

@ vip jahorini - izvinjavam se ako sam dignuo prasinu sto mi uopce nije bila namjera, ne "moj dnevnik" -  nego nazionalni jutarnji dnevnik u 8 sati koji se svakodnevno prikljucuje e pokazuje stanje na jahorini i ostalim planinama, dao je takvu informaciju,

@ ingue - mislim da je potpuno u pravu

a za slovence - (GLUMCE) koji ce se voziti 9 sati do jahorine.... e pa dragi moj ja sam se upravi vratio sa jahorine gdje nam je bilo super, a da bi dosao tamo prevalio sam dobrih 5400 km, za 5 dana skijanja, i potrosio sam dva dana na dolazak i dva na povratak.
racunaj si malo koliko je potrebno doci sa sicilije preko ljubljane i zagreb pa do sarajeva i natrag!!!!