• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3 dio

Started by Onill, 28 January, 2007, 17:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

@zedhus
bez vrijedjanja ...
ne izvjstavam ja, nego gosti. hoces njih koji cijeli dan skijaju, da ubijedimo da nema snijega?

Onill

ljudi jahorina je druga planeta tamo se nikada ne zna moze ga za sat napadati pola metra ali cinjenica je da ako ne padne danas sutra gore mozete samo razjebati skije:)

mrme

VIP-ovci ovaj Zedhus uneo malu pometnju,pa moram nesto iskreno da priupitam.Jel se moze skijati ili nemoze,i kako ce to sve izgledati za sedam dana ako sneg nepadne?Dolazi nas preko 20 iz Vojvodine sad u subotu,pa da nekrecemo ako nema skijanja.Inace gosti smo na Jahorini svake godine.Pozdrav i cekam  odgovor.Hvala

Onill

mrme okaci skije o klin ako ne padne

mrme

Ma ti se sigurno salis?Nemoj to da mi radis.

Onill

prijatelju ja sam pobjegao sa jahorine u petak...gore vise nema snijega za skijanje do petka je i bilo...ali topal vjetar koji je ludjacki duzao je sve razjebao...zao mi je

vip-jahorina


vnemanja

jaaaaaaaoooooooo ljudi moji, ja dolazim u subotu i vec mesec dana gledam postu ne bi li mi vip poslao SNEZNI ALARM.......
ja ne znam sta cu ako ne bude snega, nas cetrdeset dolazi......... ZNATE LI VI KAKAV JE DO BEDAK :'( :'( :'( :'( :'( :'(

mrme

Ima li sta nova sa Jahorine,da nije suicajno palo malo snega?Ajde obradujte nas.

zedhus

Mrme, imas webcam na www.go2jahorina.com...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

mrme

Pa izgleda da je nesto malo padalo.

AzzazeL


dunda

Na jahorini sam bio od 3.2. do 9.2. Sreca pa je pao sneg tog vikenda, pa je skijanje bilo ok do srede, kada je poceo da duva jak vetar, ali je i tog dana bilo moguce skijati na Praci. Medjutim, u cetvrtak je topli vetar duvao jos jace i potpuno pokvario sneg, pa je skijanje postalo i opasno. Sve u svemu kakva je zima, te nedelje je bilo ok, staze uredjene, bez mnogo kamenja. Bolje su radjene staze nego prethodnih godina /kada je bilo vise snega/. Trebalo je samo da nanose sneg na staze sa onih mesta na kojima ga je bilo vise, pa bi ugodjaj bio veci. Gorska sluzba je angazovanija, bolje opremljena i prepoznatljivija. Stara boljka na Jahorini su informacije. Nema dnevnog izvestaja o stanju na stazama, put slabo ociscen prema Rajskoj dolini, kao i nedostatak parking prostora kod lifta Zeljo i hotela Rajska vrata i Zlatna zita. Osim toga i staze su potpuno neobelezene, bez putokaza i naziva staze. Nadam se boljem.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

AzzazeL

Kako mi javljaju kolege sa Jahorine, vjetar je prestao da duva i poèeo je padati snijeg  ;D