• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini - drugi dio

Started by spliæo, 18 January, 2007, 14:22:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


pitar

Sad se vratih sa Jahorine. Fantastican dan za skijanje. Uslovi idealni, redovi mali. Idemo u nedelju ponovo. Radile sve zice osim Ogorjelice 2 (nije ni bilo potrebe). Ima par mjesta sa travom/kamenjem, ali se mogu lago izbjeci. A za ljubitelje cjelca, danas je bilo savrseno.

vip-jahorina

jedan lijep i iskren opis danasnjeg ski dana.

Vanesa

Pozdrav za BG ekipa, èula sam da doðejo i zemunci, opasni ko luk. :):):)
jedva èekam

Onill

Vanesa javi seeee ima bolja ekipa iz BLL samo povedio kolegice i u LAVINI se vidimo ;)

milanivanovic007

Ne da smo opasni Vanesa, ko sam vrag!  Jes da ne znamo da skijamo ali nema veze, naucicemo!  :-\  Kad dolazite ti i drugarice gore? Ima li gde da se izadje uvece na Jahorini, diskoteke, kafici i tako to? ;D Pozdrav iz Zemuna!!!

BD-electronic


Onill

kako zemunac se uci skijati...kaze stavi skije na noge i kaze ajde bre ispostuj te! ;D

milanivanovic007

Vanesa, kog datuma dolazis na Jahorinu? Pozzzzzz.... 8)

milanivanovic007

Hehe Onill, daj mi samo dva dana, treci te brijem neces moci na sa dugim svetlima da me stignes!  ::)

Onill

zemunac samo da padne jos malo snijega da se pomolimo i bice zabave i ja sam gore od 02.02.07  ;D

Vanesa

Ni ja ne znam, da skijam, a veæ sam videla neke ljude kako to rade.  ;D ;D ;D
Ne dolazim sa drugaricama, neka samo sa mojom sestrom blizancico, vidimo se 6. ;) ;)

milanivanovic007

U Zemunu jutros osvanulo belo...valjda ce i gore da napada jos malo :-\  Zna li neko ima li izlazaka uvece na Jahorini, kafici, diskoteke i tako to? Ili moramo na Pale ili u Sarajevu u nocni zivot?

Onill

zemunac nista se ne sekiraj sve ima gore :o

Onill

Vanese koliko imas godina...zemunac ako budes dobar mozda cu ti dati jednu blizanku..mada one uvjek idu u paru:)) :P