• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini - drugi dio

Started by spliæo, 18 January, 2007, 14:22:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Onill

to se meni desi u sedam dana barem jednom...ali prosle godine sam se maximalno isfurao znaci levati su ugasili ogorjelicu jedan i svi su isli na jedini koji radi to je ovaj drugi...pa ne kontam jesam li ja platio jebenu kartu za sve liftove ili samo za pola ogorjelica vrijedi kao pola drugih liftova stedili struju lafo nema potrebe da rade oba...pa to je da se najezis...ali doce Milorad Dodik i rasterati bandu gore!!!

AC Group Tuzla

Samo vam mogu reci jedno:

VIDIMO SE U NEDELJU U 9h...

pakka

zar ne vazi ski pas za sve zice na jahorini , i koliko su udaljeni ostali liftovi od ogorjelice nisu valjda onoliko kolko kaze shafan ( sat)

Onill

pakka tis glup pa normalno da vaze

sasav

i dalje pada sitan snijeg, temperatura  - 6 kod ©atora uparvo sam se vrati sa noænog skijanja na Poljicama i bilo je SUPER prava zimska idila  ;)

AC Group Tuzla

SASAV ZAVIDIM TI U NEDELJU SE SPREMA EKIPA IZ TUZLE PA KAKO GOD BUDE... ;)

sasav

AC IMAVES INFORMACIJU U SUBOTU NAVEÈE SVJE®U

BD-electronic

Kolika je trenutna visina snjega???

AC Group Tuzla

Hvala sasav!...Jedva cekam subota navece pakovanje nedelja ujutro pun gas... 8)

tuna

ima li netko da ide krajem drugog mjeseca iz Rijeke tamo ?
MOzda je OT ali se necete ljutiti

zeljuga

Najbolja staza za Nedjelju / Ogorijelicom do vrha/ pa kliznim korakom golom Jahorinom ( 15 - 20 min) do padina prema Crnoj rijeci, pa onda biraj kuloar po ceifu onako bas za sebe, ionako ces bit sam. jedini belaj Mloooogo strmo, a valja se ipjeske vratit.PS: Nije preporucljivo za choeka meka srca.!!!

vip-jahorina

@tuna
trebalo bi biti gostiju iz Rijeke. ali zar nije cilj upoznati neko drustvo iz drugih gradova.
Rijecane gledas tokom cijele godine?

@zeljuga
ovo nebi preporucio nasim gostima. ukliko je neko to sto poznaje i divlju stranu jahorine, onda na svoj riziko.
inace "manite se corava posla". nase ekipe ce vas morati traziti.
za sve one koji imaju interesa za jednom ovakvim "izletom" nudimo vam profisionalce za "divlje skijanje".

vip-jahorina

Ponovo imamo "SNJE®NI ALARM"
nove padavine za veceras i sutra. ali ja mislim da ce slijedecih dana stalno se ispreplitat snijeg, magla pa i sunce.

sada ima dovoljno snijega, vazno je da temperature ostane u minusu. a ako padne novi snijeg - jos bolje.

milanivanovic007

Tako je VIP! Treba upoznati ljude (pogotovo zenski deo) i iz drugih krajeva  ;D 03. stize ekipa iz BG ko uragan, mutnija od Dunava!  8)

Nikola_CC

Gde mozemo da nadjemo profesinalce za malo extreminiju voznju? Npr po Goloj Jahorini... I koliko to kosta?