• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2018/19

Started by vip-jahorina, 24 April, 2018, 17:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Korisnik

Quote from: dix on 27 November, 2018, 14:21:35
ako se ne varam ucesnik nekih afera u Srbiji kao i akter propale privatizacije i unistene fabrike akumulatora, ima na googlu dosta o tome pa....

Evo vidim i ja da ima svega...

SHP


vip-jahorina


brera

Dobro jutro.  regge Po planu...prognozi...

HeAd

Ako stvarno rade topovi i u gornjim zonama mozda za vikend i postoji mogucnost pustanja staze Poljice... ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


Ime

Ide ratrakt, ali topovi ne rade. Sad kad trebaju potvrditi slatkorjecivost kako je na Jahorini sve drugacije, topovi ne rade. Tacnije, neki od novih topova rade, ali zirafe nikako ne rade. Jezero nije ni do pola puno i nema sanse da ce ove sezone sistem vjestackog osnjezavanja biti u potpunosti u funkciji.

brera

Ne rade ¾irafe na Ogorjelici, ali su radili topovi kod Pegya (dok se moglo vidjet)....tako da...... regge
Mo¾da je plan prvo i odmah uradit stazu Poljice skroz, onda ostalo?  ideea:(  Malo strpljenja

MisterXZY

Topovi prase i na Bjelasnici, a i na Ravnoj planini, s obzirom na niske temperature narednih dana, moguce da bude negdje skijanja ovog vikenda...  :skijas:

Korisnik

Rade topovi na Poljicama koliko se mo¾e vidjeti od magle.

vip-jahorina

Nakon ovog uvodnog uskladjivanja sistema i topova,
sistem osnjezavanja ce raditi stalno ukoliko dozvole vremenske prilike.
A vjerovatno i sami znate da je to dobar minus (od-3°) i povoljna vlaznost.
Sto hladnije to bolje :-)

Korisnik

Ljepota kad forum ¾ivne sa prvim snijegom! :)  (snow) (snow) (snow)

Ime

Ne znam o kakvom uskladjivanju je rijec, ali znam da zirafe nikada nisu radile u komadu duze od 2 sata jer nije bilo dovoljno vode, a sad ne rade nikako. Imam osjecaj da ce tako i ostati, iako se nadam da nisam u pravu,

SerpaSki

Osnjezavanje izgleda ipak nece biti spremno ove godine mada su obecavali suprotno. Ovo sto malo radi se ne moze nazvati osnjezavanjem.

HeAd

Testiraju ljudi topove, nije ni realno da svi topovi rade kad vec sljedece sedmice ce biti 15C, mislim da ce staza poljice biti spremna za vikend tipa PROMO skijanje (realno bit ce 10 ljudi na skijama). Pa ni na Kopu ne rade topovi na svim stazama... WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4