• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 prvi dio

Started by vip-jahorina, 02 December, 2017, 20:31:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Korisnik


borisBP


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Korisnik

Pustaju Ogorjelicu...znaèi prizor je fantastièan!!!

Sinke

Jedan od onih dana:

http://www.jahorina.org/info/webcam-jahorina.php

Korisnik

Sreæa ne radi kamera sto gkeda na rajsku dolinu, srce bi me strefilo!

mijat











direktno sa staze  :skijas: :skijas: :skijas:

sve sem kasa za 10 zbog velike gu¾ve :X (head)

Korisnik


Finac

Danasnji dan je cista perverzija. A ja gledam u kamere, u pm.  WTF
Izgleda da su se stvarno dobro spremili za pocetak, a i onaj odozgo ih je pogledao. Sve pohvale, again...  :bravo::(


®ivota

Eh da imam teleport, il da sam bar na manje od 100km. Ne bih èasio ni èasa  :skijas:

Marlon_B

Odlièan je dan bio za skijanje nema sta. Staza Poljice je dobro bila pripremljena osim malih djelova staze na kojima snijeg nije bas najbolje utaban i bilo je kamena na jednom dijelu. Ogorjelica lose uraðena, vecim dijelom lose utaban snijeg. Parking na Poljicama 10 KM, a kada sam dosao da krenem kuæi sa dvije strane su me zagradila auta. Cekao pola sata da neko dodje da mogu izaci.

FZL

Danas je jedino jak vjetar pokvario potpuni ugodjaj.

S Kojotovski

Meni je skijanje danas bilo fantazija, cjelca k'o u prici, pogotovo na Poljicama, prema jezeru. Super su na Ogorjelici napravili stazu na onom lijevku, ekstra. Dobro je ispala i ona prelomnica kod Lavine, kad' puste dvosjed bit ce predobro. Kamenja na stazi skoro da nema

Sent from my D2303 using Tapatalk


Lejla

Danas je stvarno bila fantazija, extra pocetak sezone! Ali bas su danas trebali pustiti Pracu, jer se zadnja 2h zaista jedva skijalo, mislim da su samo zaljubljenici ostali..
Iako za 12 km covjek se ne moze previse zalit...

Iskreno ja sam se zacudila kako su sredili staze, nisam ocekivala toliku promjenu! Gdje god je usko bilo poprilicno je prosireno, svaka cast!
i ovo je prvi put da je ratrak prosao kroz kosi smuk sa vrha Oorijelice prema Poljicama, tu je uvijek bilo "snalazi se kako znas"  ;D

Jedino je steta prava spusta sa Poljica koji izbacuje na Sator, to je bio jedan od riijetkih spustova, da ne govorim da je i ljepse bilo, popnes se na prvo brdasce pa na drugo pa izmedju drveca kontas na koju bi stranu.... znam da su se novalije patile, ali sad je obicna livada za prave pocetnike..  STETA!

Kako god OC se dugo nije ovako potrudio  (Y)