• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.




raca

https://youtu.be/Eryz4nmmbUo

Ovako ce i na Jahorini... dogodine.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vranex

juce na OSM sat vremena propagande, sve sa stembiljem vlade RS na kraju

elek i ljevnajic pricaju o tome kako su spremni svakoga saslusati i kako su otvoreni prijedlozima. naravno to pricaju dok su sami u studiju sa voditeljem u emisiji koju mi svi zajedno placamo drzavnim parama.

ja ne znam shvataju li oni da njihova prica ne prolazi kod nijednog skijasa, a da se na taj nacin udaljavaju od svojih najboljih musterija?
a i da dodiku tako cine medvjedju uslugu. zivi bili pa vidjeli

Korisnik

Jesu radili topovi noæas?
Da hoæe krenuti skijanje da se malo opuste ljudi...


vranex

Update!

Jutros smo poslali rezultate peticije i fb grupe "Ambasadori Jahorine" direktoru OC, prateci njegov poziv da dodjemo sa argumentima na diskusiju

Dobili smo kulturan i brz odgovor, i moramo zahvaliti na tome.

Obecao nam je sutra javiti termin za sastanak, a mi  cemo u maloj grupi od 3-4 clana pokusati sjediniti sve kategorije koje su pogodjene novim cjenovnikom, i nadamo se da cemo naici na razumijevanje.

Mi smo se potrudili da kulturom i promocijom predstavimo nase clanove, i nadamo se da cemo moci ublaziti neke od odluka koje se negativno odnose na nas lokalne skijase.

Nema nista od svadjanja ni medijske prepirke, dijalog nam jedino moze pomoci.


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

Korisnik



dugokontov


Korisnik


Korisnik