• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Carving tri

U predstojecoj sezoni ocekuju nas brojne promjene. Novi direktor, vece cijene i olimpijski krugovi. Ono sto ostaje isto je da i dalje treba koristiti skije kamenjarke i gledati u nebo u ocekivanju snijega.

HeAd

Ma samo Mijata i Brenera pustiti da uvaljaju kamenje i milina WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

teodorab

www.peticije24.com/peticija_oc_jahorini_da_povuce_cjenovnik_koji_tjera_lokalno_stano
Ko moze neka potpise... :skijas:

rale

Quote from: teodorab on 19 November, 2017, 17:20:17
www.peticije24.com/peticija_oc_jahorini_da_povuce_cjenovnik_koji_tjera_lokalno_stano
Ko moze neka potpise... :skijas:
Otjerani8 penzioner,sa Jahorine. Potpisujem tekst u cjelosti: Raomir Ilicic

vip-jahorina

Peticija je u ovoj temi: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1823.0
Objavljeno je i na nasim FB/Twitter stranicama.

Ovdje nastavljamo sa stanjem na Jahorini i pripremamam za nadolazecu sezonu.

Radiohead

Znam da je VIP govorio da postoji inicijativa da se udruzi ski pass Jahorina-Bjelasnica i da se ne zna hoce li ZOI to prihvatiti. Ne volim bas te price/traceve, pogotovo tipa nasi/njihovi i slicno, al danas mi drug iz ZOI rece da su oni ove godine 100% prihvatili ponudu OC Jahorina (ili sta ja znam ko je predlozio) za zajednickim ski pasom za Jahorinu i Bjelasnicu, al da je to onda stopirano ''odozgo''-da su zabranili OC da ide u taj aranzman .Generelano poklapa se, al nista nego tuzno.
Ponavaljam, nisam od onih sto vole da prebaciju krivicu i jad na druge (mozda je i ZOI prije par godina odbijao OC, ko ce ga znati..) al da je na Jahorini trenutno stecajno-politicka uprava to nema sumnje.
Steta za skijaliste i ljude u okolini Jahorine (ovo populisticko dodjeljivanje ski pasa za djecu Pala i okoline je za pohvalu, al to je trenutni maksimum sto smo svi dobili).

vip-jahorina

Inicijativa za zajednicki skipas je krenula sa Jahorine. Nije sa Bjelasnice.
Bjelasnica je bila spremna da prihvati, ali zbog inicijative "odozgo" je odbijeno. Ja sam to znao par dana prije nego sto je objavljeno. Cak sam ovdje prenio par dana neke odluke koje su se desile u ZOI 84. To je tek par dana kasnije objavljeno na KLIXu i izaslo je u javnost.

Ova peticija se tice ljudi i iz Sarajeva i iz cijelog blizeg regiona koji dolazi na dnevno i vikend skijanje na Jahorinu. Najveci broj penzionera koji skijaju na Jahorini dolazi iz Sarajeva. Nema potrebe da ih nabrajam. Ne kupuju samo Paljani sezonske, nego vecinom Sarajlije.

Tako da se ovaj put nebi slozio sa tvojim komentarom.

Radiohead

Pa sve se slazemo :). Mozda jedino  ovo ''odozgo'' ne znamo cije je ''odozgo''.
Drug mi kaze da su iz BL zabranili tu inicijativu, da je ZOI prihvatio. Mozda se oko toga ne slazemo? Ja samo prenesom sta sam cuo, mislim da je provjereno jer znam dobro covjeka i nema razloga da laze.

vip-jahorina

Na odozgo mislim i znam da je vlada Kantona.
S druge strane, ljudi koji sjede u OC Jahorini odgovaraju samo sebi, da ti ih ne imenujem i postavili su sami sebe u odobrenje predsjednika. Da ne ulazimo u politicku polemiku, jer je politika puna lazi i petljjavina.

Radiohead

A j... ti vise ovaj cirkus. Ako ne pitaju nikog sto ne urade cjenovnik kako treba. Moras peticiju pisati, ko da smo LGBT zajednica