• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Carving tri

Bez obzira na to sto ce biti uredjene staze a nekada i sistem za vjestacko osnjezavanje, veliki broj dana vertikalni transport na Poljicama i Ogorjelici nece raditi zbog jakog vjetra i magle. Bajke o nekim protivtegovima i haubi koja ce se ugraditi na sesterosjed Poljice, koji ce bajagi  omoguciti rad vertikalnog transporta i u uslovima veceg vjetra su zaista bajke. A sta kada bude magla ? Kada se nista ne vidi. Takvih dana u toku zime je zaista mnogo. Sjetimo se prosle zime. U tim danima radi Praca i muzejski ski lift Poljice na kojem  cekas pola sata i skijas jedan minut.  A ja za troclanu porodicu treba da platim tri ski pasa po 45 KM . Ukupno 135 KM. Gdje to ima ?

maki0013

Pozdrav ekipa.

Evo da se ja javim nakon dugo vrimena.
Cesto navratim na forum da vidim jel se sto na Jahorini promjenilo i dal bi ove godine mogli opet doci kao prije ;)

Uglavnom na 15 je par sezona dolazilo prije nekih 5 godina i to 3 sezone zaredom pa smo odustali zbog manjka snijega. Sad se malo snalazimo po Slo.  ali fali Jahorina... vidim sve vase probleme sa cijenama i radovi koji su vec tribali biti gotovi ali koliko vidim opet nista od umjetnog snijega...steta jer bi se i mi vratili opet s gustom u pasulj i rakiju uzivali...

Godisnje negdje u 2. Mjesecu planiramo pa se nadamo da se mozda nesto jos promjeni pa cemo vidjeti. Steta za tako lijepu planinu uz tako dobru zabavu i ljude koje smo sve upoznali gori.... pogotovo ekipu iz Vipa ;)

Poz iz Zadra :))) :skijas:

vip-jahorina

Veliki pozdrav ekipi iz Zadra  rr
Kad budete htjeli doci, javite se, a od iduce zime cemo biti zatrpani sa snijegom svakako.

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...



BL1

Quote from: SethMori on 11 November, 2017, 14:57:29

....

Cijela ova tema mo¾e se pobrisat i stavit naslov:STANJE NA JAHORINI ISTO KO I PRO©LE GODINE,ÈEKA SE DA NEBO POMOGNE,ALI OVAJ PUTA TO ÈEKANJE SE MALO SKUPLJE NAPLAÈUJE
ole ole ole (snow) JA BIH REKO U PON/ UT ZATRPAVANJE

D¾aba ljudima pisati, slikati, govoriti, nevjerovatno.

centar07

Pozdrav svima, uglavnom pratim ne pisem puno evo malo sika od danas. Prvo na ulazu pozitivno iznenadjenje. Danas je i postavljeno




Sent from my iPhone using Tapatalk

centar07

Nove ski kase od postojeæih 6 ide novih dosta ali ne znam broj



Sent from my iPhone using Tapatalk

centar07

Nostalgija ali mora se dalje



Sent from my iPhone using Tapatalk

centar07

Jezero, staze







Sent from my iPhone using Tapatalk

ninodragoljub


Carving tri

Ali ce doprinjeti kvalitetnijem povecanju cijena


SethMori