• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Mirza82

To je to... Ko moze da uhvati sutra dan bilo bi super. Pozdrav.
(snow)  (snow)  (snow)

Mirza82


HeAd

Dobar izvjestaj. Parnici varnici..da hoce da padne jos 50cm to bi bilo to. Nadati se od subote ovim padavinama da nece omanuti..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


dugokontov

@mirza82, hvala za izvjestaj... prva liga! (:


SKIslo


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


baksuz

Prvi put danas na skijanju ove sezone..dosao sam oko 12. Iznenadila me lose ociscena cesta.Zena je s autom proletila u naslage sa strane,sreca na gornju stranu,jedva smo je izvukli. Neiskusnim vozacima je zeznuto.
Gore odmah na Ogorjelicu otisao jer mi rekose da su Poljice propale skroz,i izlaz sa lifta je extra..skroz me iznenadilo. Ali ostatak staze propao skroz,ubilo secza nagrdit skije,sto se naravno i uradilo. Onda ostatak dana na Praci.Druga prica skroz..puno snijega,staza utegnuta. Iako me iznenadilo kolko sitnih kamencica ima al poslije Ogorjelice ti to smijesno dodje. Jedino zadnja prelomnica pri dnu je bas bez snijega..sami led i dosta kamena. Lome se raja i psuju,al niko ne odustaje.Svi se pozelili. Uglavnom kad se pogleda kolicina snijega koja je pala,ljudima iz OC treba stvarno cestitat. Napravili su cudo.

S Kojotovski

Evo jedne slikice sa najbolje staze danas

bnbg

Ja mislio otici malo od ponedeljka, vidim rade zice, ali posle procitanih utisaka odustajem. Moja iskustva sam izneo u par navrata da nema pravog uzivanja bez metar i vise snega. Ali sam se nadao da je mozda bolje. Ovo sto citam o stanju staza je bas lose ali sta da se radi kad nema dovoljno snega.

DarkoN

Quote from: taraba on 20 January, 2016, 15:45:34
Quote from: DarkoN on 20 January, 2016, 15:15:32
Quote from: taraba on 20 January, 2016, 15:05:58
Quote from: DarkoN on 20 January, 2016, 09:37:53
Evo jedan malo drugaciji snimak sa Jahorine  :))

https://www.youtube.com/watch?v=e2HGolIV5Iw
Samo nam jos to nedostaje. Sanke i quadovi i vozi Misko. A skijasi i borderi u kafane.
Prije nego pocnes da blatis nesto bar pogledaj datum i razmisli koliko bordera i skijasa moze da skija na onom snijegu i kada je skijaliste zatvoreno ;)
Ne blatim nista. Samo haluciniras. Rakija je cudo. A i utisak o sopstvenoj velicini ili vaznosti.
Quadovima nije mjesto u prirodi.  Ni zimi ni ljeti. Zagadjuju okolinu, unistavaju prirodu, opasni su za vozace i planinare.
To jeste moderno, ne sporim.
Ali sve sto je moderno nije i dobro .
Motornim sankama je mjesto iskljucivo van skijaskih staza izuzev  u slucajevima spasavanja i sl.
Ocigledno da to sto ja mislim tako ne utice na realnu situaciju.
Ali kad si vec postavio to kao nesto afirmativno , budi svjestan da tvoj post podlijeze i drugacijem stavu nego sto ga ti imas.
U zdravlje.
Ja cu ti se samo zahvaliti na komplimentima. S obzirom da me ne poznajes oni vise govore o tebi nego o meni...
Kada vec volis da pametujes... jesi li ikada bio na nekoj planini koja se malo ozbiljnije bavi turizmom? Ocigledno da nisi.  Jer nemas pojma o ljetnoj ponudi na tim planinama. Da si pogledao snimak kako treba vidio bi da se sve desavalo u vrijeme kada je skijaliste zatvoreno. Koga je neko mogao da ugrozi tada? Quadovi su opasni za vozace... i automobili, bicikli, motori isto... kao i skije ;)
Ne znam samo kako si dove u vezu ovaj snimak sa motornim sankama i stazama? Stvarno mi nije jasno sta si htio da postignes ovim postom osim sto si povezao stvari koje nisu spojive...
A samo da znas da su ovi momci u Junu mjesecu na jahorinu doveli 50-60 ljudi iz svih krajeva ex Yu i promovisali Jahorinu na najbolji moguci nacin. Tako da oni bar nesto rade za razliku od tebe koji samo sjedis i pises negativne komentare o necemu o cemu nemas pojma a konstruktivno nista ne uradis. Toliko od mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bracanin

Jutro ekipa. Kakvo je stanje danas?


Sent from my iPhone using Tapatalk