• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

Evo i alarma kao rezultat naseg tarlahanja  (:smijeh:

Kao sto je najavljeno u prognozi, od srijede navece pocinje padati


vranex

Prvi put ove sezone sa nedelje na ponedeljak se pojacavaju cm snijega u prognozi.. do sada bi uvijek ih prepolovili sto se vise blizimo danu padanja..

A i srijeda je za 2 dana, trebalo bi da ovaj put pogode.


goghie

I can go with the Flow...

drazen

Prosle godine sam bio u ovo doba na Jahorini po prvi put. Prijatno i pozittivno sam bio iznenadjen sa svim, a i snjega je bilo cak i za ponijet kuci.
Ove godine dolazim sa familijom a nagovorio sam jos 3 fam. da nam se pridruze. Zivim u Svedskoj i obisao sam skoro sva skijalista u Skandinaviji, vecinu u Francuskoj i dobar dio u Austriji. Ne bih da usporedjujem niti da ocjenjujem niti jedno od njih u odnosu na Jahorinu. U svakom slucaju nigdje nisam dozivio da me nude rakijom ( svih vrsta vocaka i povrcaka ) kad uzimam ujutro skije ali i kad ih vracam. Nema stresa, nece brdo pobjeci kaze jedan, drugi kaze kud si ti poranio , tek je 9 sati, treci kaze kud si krenuo po ovom belaju , vidis da pada snjeg, sacekaj da stane pa onda idi na stazu. Vozim se sa gorskom sluzbom na liftu na Praci i pitam ga , gdje bi mogao da nadjem dobru offpist padinu , a on mi kaze da nezna pa mi pokaza dio gdje su neki Cesi prije nekoliko godina nastradali od lavine i kaze mi, ake te vidim da tu vozis uzet cu ti karticu.
E zbog ovakvih stvari koje sam naveo gore  vracam se i ove godine. Snjega ako bude bice super, a ako ga i ne bude znam da ce sedmica biti bogata utiscima.
Hotel Vucko od 12 do 19 feb.
p.s.
Jest da nisam vjernik al evo i ja cu malo da zatarlaham  ole ole ole ole ole 



VladaNS

Dobro vam ide, eno poveæala se kolièina snega po prognozi za 6cm  ole

baksuz

Ja iz ocaja gledam na onim raznim weatherima po netu i kazu da bi sledeca sedmica mogla biti prekretnica sa pravom zimom...al nade je sve manje.. :X fuf
Al nada zadnja umire... ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole


HeAd

Bitno je da ne padaju centimetri...mora da je Mijat ulozio Africku sljivu da ne spada  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


2Adriatic


dr.zela

Quote from: HeAd on 01 February, 2016, 15:42:56
Bitno je da ne padaju centimetri...mora da je Mijat ulozio Africku sljivu da ne spada  (:smijeh:
WTF  WTF
ideea:( ma da,udario Mijat po medicini (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ole padaj ole padaj ole padaj ole pa da  anan konacno