• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

S Kojotovski

Stao da odmorim na prelomnici  ispod bazena, prilazi mi lik na skijama, ''izvin'te, mo¾e li se dole kupiti karta za ¾ièaru?''

vip-jahorina



Radiohead

Ja prognoze i sprdacine, pa i u augustu nema 15 suncanih dana

Charlene

Ni za sljedecih 10tak dana, a ni duze ako cemo vec spominjati nisu bas najbolje prognoze. Ova sezona bi definitivno mogla biti teska za sve ski centre, cak i u Alpama kubure a kamoli nize.

jednostavan41

da znam - znao bi

Korisnik


bakica

Juèe dobila info (nezvanièno) da æe u subotu raditi Poljice (lift) i Praèa.  ole


vip-jahorina

Zvanicno ili nezvanicno ...
Praca staza je odlicna, malo vise zaledjena nego sto treba, ali to ce se srediti do vikenda.
Staza kroz sumu Poljica (mi je zovemo termagova staza) je skroz ok. Danas ekipa radi na glavnom djelu staze Poljica lift. Kamionima dovlace snijeg, ratraci ga razvlace.
Oko 30-40 ljudi su na terneu i rucno navlace snijeg.


vip-jahorina

Imam neke prognoze (za sad jos su malo nestabilne) da vec od 30/31.12. bi trebale padavine krenuti.
Zasto nestabilne? Prekjuce sam imao iz istog izvora izvjestaj da padavine pocinju oko 6.1.
Vec jucer smo bili na 4.1. Danas mi pokazuje 30. i 31.12.

Pa ajmo se nadati!

Ajmo na krovove da TARLAHAMO ole


1. slika: padavine po satu, cijeli dan
2. slika: ukupno snijega 1.1.
3. slika: padavine po satu 1.1. cijeli dan

vip-jahorina


dugokontov


vranex

Ih da hoce biti tako pa da za NG skijamo!

Svaka cast OC-u na trudu u svakom slucaju, mi smo gore vec 2 vikenda bili, osim zadnje nedelje nije ni tako losa praca bila.
U nedelju previse leda i kamenja za bordere.