• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

gogo6309

Quote from: taraba on 20 January, 2016, 15:45:34
Quote from: DarkoN on 20 January, 2016, 15:15:32
Quote from: taraba on 20 January, 2016, 15:05:58
Quote from: DarkoN on 20 January, 2016, 09:37:53
Evo jedan malo drugaciji snimak sa Jahorine  :))

https://www.youtube.com/watch?v=e2HGolIV5Iw
Samo nam jos to nedostaje. Sanke i quadovi i vozi Misko. A skijasi i borderi u kafane.
Prije nego pocnes da blatis nesto bar pogledaj datum i razmisli koliko bordera i skijasa moze da skija na onom snijegu i kada je skijaliste zatvoreno ;)
Ne blatim nista. Samo haluciniras. Rakija je cudo. A i utisak o sopstvenoj velicini ili vaznosti.
Quadovima nije mjesto u prirodi.  Ni zimi ni ljeti. Zagadjuju okolinu, unistavaju prirodu, opasni su za vozace i planinare.
To jeste moderno, ne sporim.
Ali sve sto je moderno nije i dobro .
Motornim sankama je mjesto iskljucivo van skijaskih staza izuzev  u slucajevima spasavanja i sl.
Ocigledno da to sto ja mislim tako ne utice na realnu situaciju.
Ali kad si vec postavio to kao nesto afirmativno , budi svjestan da tvoj post podlijeze i drugacijem stavu nego sto ga ti imas.
U zdravlje.
#Svaka Cast! Dijelim misljenje u potpunosti.Motorne sanke i quad vanstaza i izbaciti sa jahorine.zamalo nisma invalid ostao od kretena koji voze sanke po stazama  u kontra smjeru.a quad unstiva prioduu, voze po vegetaciji, zasticenom bilju unistava sve kao i feeling prirode.kretenizam totalni!

dugokontov

Danas lijepo vrijeme. staze nista bolje nego predhodnih dana. Na praci kamenje i led, na vrhu led i kamenje. Mislim, moze se probrati, moze se spustiti... ali nije to jos uvijek ono lijepo opusteno uzivanje...

Dobra stvar je sto su danas pustili i Zelju oko 11h. Radio je do 12:30, kada su ga zatvorili zbog nekog kvara, ali najbolje skijanje danas je bilo na njemu. Da se razumijemo, i na ovoj stazi viri trava iz snijega, ali s obzirom da nije bilo skoro nikoga, a staza je bila dobro nabijena prirodnim snijegom, za klasu se bolje skijalo na Zelji nego na bilo kojoj drugoj stazi.

Sve u svemu: ko hoce moze, ali za istinsko uzivanje treba jos snijega (:

MiKuLa

Quote from: dugokontov on 23 January, 2016, 20:27:21
Danas lijepo vrijeme.......
Dobra stvar je sto su danas pustili i Zelju  .....
Sve u svemu: ko hoce moze, ali za istinsko uzivanje treba jos snijega (:

S ovim se sla¾em u potpunosti, ko hoæe da u¾iva, ugoðaj mo¾e naæi. Pa neæe valjda u tome da ga spreèava ovaj ili onaj kamièak ili travka

S Kojotovski

Bio od 9 do 15 i u odnosu na srijedu, za nijansu bolja staza. Sve staze probao, steta sto nije radio tanjir na Olimpiku, to je i dalje top na Jahi. Meni je bilo super, ima kamena al' ko ga j***e, dok god je kantna na mjestu, moze se zakrpiti. Zbog ovakvih situacija se i kupuju polovnjaci sa rentala :-)

Big_DANE

Olimpijski centar Jahorina tvrdi na njihovom fb profilu da ima 50cm snega na stazama!?
Nije mi jasna tolika laz i cemu to? Njih ne interesuju uopste biznis i musterije koje ce navuci ove godine i nikad vise ih videti nece!
Koji su to glupaci u toj upravi itd.

alternativni

Ni meni nije jasno cemu ta laz. Na kamerama se vidjelo jos jucer ujutro da je staza progledala.

Ali sto rece Mikula, ko hoce da uziva - moze.

Nadam se uspjesnom servisiranju skija :D

I novom snijegu u februaru  (snow)

HeAd

Bez obzira na price ali mislim da ove sedmice ko je bio gore da se korektno naskijao. Gledam sad snimak s Jahorine sve ovo izgleda vise manje ok...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Ovde nije pitanje da li moze ili ne skijat, nego LAZ koji ovi iz OC-a prosipaju!
Manje vise za glavu izgubiti :)
Razumum Head vas penzose, laganeze levo desno :)  Ali da me slazu ovako i da.dodjem da izbegavam kamenje ne bi.se videli vise sigurno!
Zelim vam puno snega.

mijat

dok je dane dolazio na jahu sve mu je bilo dobro, sad kad ne dolazi sve mu smeta  devil:( dane je moj drug  ???

HeAd

Dovoljno je upaliti RTRS i gledati emisiju uzivo sa Jahorine, a ima i ona smotanom kur.cu i dlake smetaju (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Dane je dolazio kad je bilo minimalno realnih 50cm snega, a vi djuturumi idite lomatajte se tamo ako zelite! Drug Mijat po Kopu se ligura, briga njega :)  :)
Head uvek nesto pod***ava. Mozes gledti na tv koliko oces, nije to to. Mozda Heada placaju iz OC-a da siri dezinformacije :) :)
Nego HEAD imas li ti neku sliku sa staze taze?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


dr.zela

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Mijate,povlaci rijeci na racun mog zemljaka Daneta...
Ooooo moj dobri prijatelju Dane pa ti si ziv i zdrav.Covjeka nema i nema ali kad se pojavi,pojavi se u stilu-maksimalno kurcevito. :bravo::(
Zivio zemooooo (PIVA)

bnbg

Jel ima neki izvestaj o stanju na jah danas. Jel palo nesto snega, nikako da krene sa pada