• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

Forum je ko siroce...ni oca ni majke da kaze koju :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MilanP

Sta je sa rajom, aktivnost nula, jel moguæe da svi negde piju Hahaha :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


alternativni

Unistio me vjetar, a unistio je i gornji dio Ogorjelice. Skoro nemoguce izbjeci kamenje.

Ali je zato Praca bila super :)
Ovako izgleda dio koji je inace najkriticniji.


dado_1104

Vjetar oduvao sav snijeg sa vrha jahorine, nema ni 5 cm...minus i vjetar su bili strasno, kada sam sisao nisam mogao pricati.praca dobra, na par mjesta je bilo kamenja ali moglo se probrati...sutra sigurno i bolja praca, ne znam samo zasto nisu danas radili topovi, minus je bio dobar

dugokontov

Strasno losa odluka OC Jahorina da pusti Ogorjelicu. Gore nit ima snijega nit su radili ratraci ---> ne valja ni borderima ni skijasima. Ne znam da sam ikad zanovijetao zasto bi otvorili neki lift, cak naprotiv, cesto bih se zalio sto ne puste, pa ko moze da se spusti nek se spusti... ali ovo danas je bas bilo lose. Vjetar, kamenje, led, trava... ma kao da se niko od njih nije ni probao spustiti... bas opasno...

S druge strane, Paraca je dobro uradjena, sve pohvale. Ako nastave sa osnjezavanjem i u narednom periodu, nece biti kamenica na prevojima. U popodnevnim satima se nakupilo snijega koji je padao, tako da je ne ljubiteljima cjelca bila ipak malo teze.

Cjelca je bilo, padao je prhak snijeg, ali s obzirom da nema podloge ne mogu reci da sam se osjecao bas sigurno dok sam vozio van staze. Pogotovo kad se natovarim na zadnju nogu, a ispod kvrckaju kamencici... No... sta ces... cekas dvije sedmice, moras probati... (:

Sve u svemu, kao da je bilo ponovno otvaranje sezone... moglo se uzivati ko je htio (:


jednostavan41

da znam - znao bi

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Big_DANE

Standardno. Cim nema gostiju to je totalno rasulo i libo ih ra*ku! Nista nece da rade i slucajno da potrose koju markucu! Niti da ciste put, niti parking, naplacuju celu kartu iokao radi jedna staza. Covek drugaru nije hteo da vrati pare za iznajmljivanje vikendice, iako nije bilo ove sedmice snega itd itd. Jezivi su! Misle stavili sestosede da se ljudi panoramno vozaju!? Nece daleko stici tako ali to je sto bi rekli balkanska posla. Dzungla!
Nemojte me pogresno shvatiti, volim Jahu znaju mnogi :) ali ovako docekati sneg koga nema nikako je sramotno!

Enca

Dragi forumasi,

zna li se da li je cista cesta od Pala do gore?

Hvala!

bakica

Quote from: Enca on 18 January, 2016, 11:45:10
Dragi forumasi,

zna li se da li je cista cesta od Pala do gore?

Hvala!
Nije
veæ sam napisala gore iznad
Mislim, mo¾e se voziti, ali polako

Mirza82

Odlicno zapazanje i krajnje realno.
Upravo zbog takvih sitnih stvari koje su stvarno glupost i neljudske (mislim na naplatu ski karte za "cijelo" skijaliste), gdje je ista situacija na svim BH planinama bez ijednog izuzetka, ovdje ne treba ni padati snijeg jer nismo brate zasluzili. Ja sam uvijek govorio, onaj ko prvi u BiH pocne prodavati uslugu, a ne proizvod, taj ce razvaliti od posla.

U nadi za boljim kvalitetnijim padavinama pozdravljam.

gigs122