• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

ja vidim po prognozama da ja kad budem gore bit ce TOP  :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dr.zela

A kad je to HeAd-e,da ne pratim vise,oci ispadose :DD :DD  :DD

dugokontov

Na zalost, ovaj put je yr.no bio u pravu. http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina/

goghie

I can go with the Flow...

alternativni

Meni kamera prikaza da je pocelo skijanje  :PP


make

Ima li VIP ili neko info da li ce sutra sta od staza raditi. Treba doci grupa od 10 osoba na skijanje pa da ne putuju uzalud 200km. Hvala

bnbg

Quote from: make on 15 January, 2016, 15:41:42
Ima li VIP ili neko info da li ce sutra sta od staza raditi. Treba doci grupa od 10 osoba na skijanje pa da ne putuju uzalud 200km. Hvala
Koje skijanje druze, vidis da nema jos ni 10cm snega. Do ponedeljka tesko da ce nesto biti od skijanja. Juce je bilo blato a ti hoces sutra da skijas, jedino ako hoces noge da izlomis.Moje iskustvo i savet je da ne ides gore bez ozbiljnog snega. Sacekaj da napada i da stegne pa opleti.

borisBP

Tanko, tanko...
Nikako da se otèepi  (snow).

dugokontov

Krenulo je padati gore... valjda ce pojacati (:

bnbg

Quote from: borisBP on 15 January, 2016, 17:06:17
Tanko, tanko...
Nikako da se otèepi  (snow).
Gledao sam neku prognozu i kartu (satelitski snimak)kretanje padavina i najjace padavine ce biti negde u centralnoj Srbiji a Jahorina ipak ostaje na rubu tih padavina. Trebalo bi pasti barem 50cm u najboljem slucaju. Trebalo je po ranijim prognozama pasti vise ali sta da se radi.
Dolazi hladnije vreme pa ce veroatno kasnije biti naleta padavina i do kraja januara bi trebali biti dobri uslovi za skijanje.

borisBP

Quote from: bnbg on 15 January, 2016, 17:18:50
Quote from: borisBP on 15 January, 2016, 17:06:17
Tanko, tanko...
Nikako da se otèepi  (snow).
Gledao sam neku prognozu i kartu (satelitski snimak)kretanje padavina i najjace padavine ce biti negde u centralnoj Srbiji a Jahorina ipak ostaje na rubu tih padavina. Trebalo bi pasti barem 50cm u najboljem slucaju. Trebalo je po ranijim prognozama pasti vise ali sta da se radi.
Dolazi hladnije vreme pa ce veroatno kasnije biti naleta padavina i do kraja januara bi trebali biti dobri uslovi za skijanje.

Da, to ima smisla. Na Kopaoniku danas palo bar 10cm i lièi na meæavu....

brera


Carving tri

VIP-E kako je na Jahorini. Koliko je snijega palo i koje su procjene za sutra, prekosutra?

make


HeAd

Sutra da ste svi gore! Puna oprema radilo ne radilo (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4