• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015-2016 1. dio

Started by vip-jahorina, 13 December, 2015, 22:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


Korisnik

Sve ukazuje na ekstra skijanje od 01 januara, topovi rade, najavljen je i snijeg...  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

DarkoN

Skijao danas na praci. Stanje obzirom na kolicinu snijega vise nego zadovoljavajuce, posebno do 12/13 sati. Sve pohvale OC-u na ovome, od nicega su napravili stazu koja je pristojna za skijanje. Ledene plohe i kamenje su se pojavili kasnije. Cijena karte je podignuta sa 15 na 25 KM samo za skocine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dugokontov

Recite mi da sam se razbudio i da mi se ne ukazuje snijeg sam od sebe (:

MilanP

Ukazuje se svima nama izgleda 😀😀

Sent from my LG-D802 using Tapatalk



Korisnik


DarkoN

Mogu samo da kazem uhhh kakav dan. Staza Skocine danas je bila perfektna. Malo kamenja ali nista sto se ne moze zaobici. A sada idu poznati jahorinski nocni zivot. Srecna vam nova godina forumasi! Puno snijega i suncanih dana na skijama :-)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


JAHORINSKIHOBIT

Srecna Nova godina svima forumasima, nadam se da ce na nasoj Jahorini pasti mnogo snega 2016 toliko da ce se I u maju moci skijati.Najavlkeno je dosta snega narednih Dana,zelim vam I puno srece I zdravlja u novoj godini!!!!! :)) :)) (PIVA) (K)

HeAd

Srecna nova 2016. godina svima! U Banjaluci stidljivo propadava snijeg..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dugokontov

Danas lijep dan. Na Praci su nabacali dovoljno vjestackog snijega za solidno skijanje. Staza je odlicno drzala do nekih 13h, kad su se pocele pojavljivati ledene plohe i hupsteri. Osjeti se na stazi da je na Jahorini vise gostiju nego predhodnog vikenda.

Stevicaaa

VIP-e pali sve moguce alarme, kamere dobro ocisti da mozemo uzivati!!!!
Uskoro krece opasno zatrpavanje.
Ovo je jedan od onih dana koje svi cekamo!

Puno pozdrava svima i sve najbolje u Novoj Godini!

bnbg

Dobro se crveni prognoza, bice dobro zatrpavanje

dugokontov

U iscekivanju sutrasnjih padavine, evo kratki izvjestaj od danas (:

Poceli su sa naplacivanjem parkinga. Parking se naplacuje 5KM. Kad smo se vracali sa Jahorine vidjeli smo i pauka kako nosi neko auto, tako da su izgleda ozbiljno krenuli u ovaj projekat naplacivanja.

Staza na Praci je i danas solidna. Dobro je pokrivena snijegom. Poslije nekih 12:30 pocele su se pojavljivati ledene plohe. Kamenja ima tu i tamo. Sve u svemu, moglo se skijati i uzivati (: