• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Korisnik


ninodragoljub


vip-jahorina

Quote from: Radiohead on 23 November, 2015, 14:50:57
Ne znam bas da Jahorina ima vise skijasa, Jahorina ima daleko bolje uslove za skijanje i ambijent je realno ljepsi. Bjelasnica ima ''viska'' gostiju jer ljudi iz Sarajeva jos uvijek radije idu na Bjelasnicu. TReba o tome otvoreno pricati (ako se smije) i mijenjati to! Naravno ako je u interesu ikome.

Naravno da smijemo, s tim sto bas ne djelim tvoje misljenje. Mada nije ovo tema za odnose sa Bjelasnicom. U nekoj drugoj temi bi rado iznio svoje misljenje. Ali ukratko prije nego se vratimo na temu o stanju na Jahorini: stanovnici iz Sarajeva idu na Bjelasnicu vise u dnevne izlete, dok mi imamo neuporedivo vise stranih gostiju. Zasto idu, na zalost znas i sam. Drugog razloga nema.

vip-jahorina

Vezanao za KOP:
Ja se nadam da cu tamo negdje u gloho doba sezone biti u mogucnosti da odem do Kopa i malo nabildam ruke i ramena  austin:(  a usput iskoristim ta dva dana sezonskog ski passa.


pahuljica

Veliki snijeg je najavljen za cetvrtak (cc. 60 cm).  Ima li sanse da se pusti makar jedna zica za vikend? 

Btw dosta Sarajlija skija na Jahorini ...a ja bih rekla vise "novih" nego "starih" Sarajlija ...

armangsb

Ja sam rodjeni sarajlija i uvijek cu staviti Jahorinu ispred bilo koje druge planine u regionu. Neuporedivo je Jahorina bolja u svakom smislu od ostalih planina. To sta neko drugi misli i radi cega ne zeli da posjeti i uziva u Jahorini je meni smijesno.

Radiohead

Hajmo ovdje o stanju na Jahorini, a evo po VIP preporuci da pisemo o ovim stvarima na drugoj temi:
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1719.0

dugokontov

Joj, kakve su sanse da se osposobi kamera sa ormaricem... da mozemo mjeriti visinu snijega (:

dejanlo




vranex

 (snow) (snow) (snow)
Ljudi ovo je zatrpavanje zesce.. pada samo tako!


vip-jahorina

"Ormaric kamera" ce biti uskoro u pogonu ... Zlaja javiii seeeee