• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat




vranex

Mijate druze, jos nisam ali kontam u petak da odem..

Malo smo gledali pravila za popuste, ovo za grupe od 20 i vise ljudi Da li neko zna, ako nas se skupi toliko da zajedno uzmemo sezonski i napravimo spisak, da li mozemo dobiti ovih 10% popusta ili treba biti gosti hotela? Negdje pise da je dovoljan spisak, negdje da treba biti ovjeren od strane hotela..


vranex

Uzeli smo ih druze, da se hoce ponoviti 60 dana na snijegu kao prosle godine ne bih se bunio :D

Imam osjecaj da su ovaj put dobro naznacili da karta traje do 15-03, i da ce traziti doplatu poslije, ali to bi bilo smijesno stvarno, nikad nigdje to nisam vidio da se radi, pa nece ni na Jahorini.

Turu zovem kad se vidimo uzivo :D


Korisnik

©ta bi sa produ¾enjem akcije za sezonski? Zna li ko?

dugokontov

Sad za vikend vidjeh da su postavili table na sve strane da se naplacuje parking u vrijeme sezone. Zna iko koja ce cijena parkinga biti i na kojim mjestima ce to raditi?

vranex

Cuj placanje parkinga..
Pa nek prvo naprave gondolu tu ili daju neku drugu mogucnost prevoza..  bus neki ili slicno. ovo isto kao da su mi poskupili sezonsku bar 30% ako je parking oko 5 KM.


Radiohead

Skijanje bas postaje j.... sport. Gle racunice:
Sezonska 450,00
Odrzavanje opreme 50
Za lokalce gorivo (30 eventualnih dana po 80kilometara) 450,00
Parking 150
Restoran i ostalo 30*10,00 300,00
To je 1400 za jedno. Ako dodam ostatak porodice (zena i dvoje djece) izadje me 30 dana skijanja 3300-3500 km (110 KM dan)
Sto mu gromova nisam ovo racunao do sada  (W)

DarkoN

Pravi potez... kao i svi do sada. Umjesto da se privlace ljudi sa Bjelasnice(zbog stanja na toj planini) na Jahorinu oni ih uoprno odbijaju. Cijena seznoskog ski passa na Jahorini je ista kao cijena sezonskog ski passa + praking na Bjelasnici. Bravo za menadzment  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

ma zaboli me vise i za mngt i za upravu i samoupravu isto kao i za politicare i ostala g....Dok se oni skontaju prodje polaa zivota u njihovoj zajebanciji i neznanju.
Neka objave podatke o broju prodatih sezonskih, hajmo se kladiti da nije kao lani....