• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Korisnik


dugokontov

Ja mislim da je 50 EUR, koliko stoji u tekstu da je dodijeljeno OC Jahorina, malo ali eto... mora se odnekud poceti (:

Salu na stranu, super stvar. Ipak se nesto desava!

Radiohead


HeAd

Ako je 50hiljada svaka cast. Ima ljudi koji hoce i zele napredak.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ime

Quote from: vip-jahorina on 30 November, 2015, 00:23:18
Ja godinama ovdje pisem da ovaj nas sistem za osnjezavanje ustvari to i nije bas. Prije bi ga nazvao sistem da dosnjezavanje.
To je bas dobro receno. Evo sta rade pravi sistemi za pravljenje snijega, u skoro identicnim vremenskim uslovima kao sto su zadnjih 10ak dana bili na Jahorini:




Radiohead

Sve znamo oko ove teme, nema vode kao glavne sirovine za pravljenje snijega i nazalsot tu se prica zavrsava, barem sada. Je li sta uradjeno to niko ne zna izgleda.
Trenutno ''Sistem vjestackog osnjezavanja'' na Jahorni sluzi prvesntveno u marketinske svrhe, dakle kad se prezentira planina tu negdje se stavi ...''imamo sistem vjestackog osnjezavanja'' i stvarno lijepo zvuci...

Korisnik






bakica

Hvala @umjetnik  :)
I, sviða mi se tvoj nik  :)

MiKuLa


gogo6309

sta je sa ovom cjenovnikom, nista ne razumijem.

stoji sezonska u predprodaji : odrasli/djeca 470/270 km od pon-pet.

onda ispod isto: za odrasle: 475 KM a za djecu 270 KM

pa onda : NOVO Sezonski skipas u sezoni samo od ponedjeljka do petka je u pretprodaji (20.9.-20.10.2015) 270 KM a djeciji 190 KM.

prosle godine je bilo cini mi se i varijanta 60 sati u sezoni. zasto je nema ove sezone ?

MiKuLa