• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pripreme za sezonu 2015-16

Started by vip-jahorina, 08 September, 2015, 13:59:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zver

Jel bazen pun? Kako bi bilo fino da im se u glavama upale lampice da bi mogli poèeti praviti snijeg.... WTF ole

kuli1961

Quote from: vip-jahorina on 24 November, 2015, 16:07:48










VIP-e- ruke ti se pozlatile zbog ovih fotki!
Èitam juèe na forumu infokop.net- juèe su poèeli topovi sa raodm, a noæas tamo palo 20-tak cm! Krenulo je, ABD!
Svima pozdrav iz BL!

acovuk

 ole ole ole Eto nas jos malo. Loznica se raduje snegu. Vidimo se uskoro  ole ole ole
Zatrpavaj ormariæ!

vip-jahorina

Nasi prijatelji iz Slovenije nas dobro obradovase sa ovim clanokom o Jahorini i nama  ole

http://slovenianstravel.com/2015/11/13/new-years-skiing-in-bosnia-and-herzegovina-an-alternative-skiing-destination/

vip-jahorina


HeAd

Nije ni cudo sto Slovenci pisu o Jahorini kad je u Austriji ski pass 43eura. Licno mislim da ne vrijedi ni 23eur...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

pahuljica

Istopi se mojih 60cm prije nego je I palo ...

bakica

Quote from: pahuljica on 24 November, 2015, 05:27:29
Veliki snijeg je najavljen za cetvrtak (cc. 60 cm).  Ima li sanse da se pusti makar jedna zica za vikend? 

Btw dosta Sarajlija skija na Jahorini ...a ja bih rekla vise "novih" nego "starih" Sarajlija ...

Da podebljam
Èita li iko iz OCJ ovo?

Radiohead


vranex

Upaljeno vjestacko osnjezavanje.. opa!
Ja se pocinjem nadati da ce da bude nesta :D

mijat

pogledaj vranex vremensku prognozu za ponedeljak, utorak, ...  :X devil


vip-jahorina

Ja sam sad sa Jahorine.
Intenzivna je magla, pa nista od slika.

U svakom slucaju od sinoc radi sistem osnjezavnja. Cilj je pripremiti podlogu kako bi novi snijeg prekrio umjetni i samim tim se jedna kvalitetna mjesavina umjetnojg i prirodnog snijega stvorila.
Svi smo gledali u prognozu koja za iducu sedmicu je u plusu, tako da mislim da ce tesko nesto biti od ove akcije. U svakom slucaju, volja a i voda je tu  ole

Sale86

Samo neka su pustili topove u rad. Bolje na vrijeme praviti podlogu nego gledati u nebo i oèekivati kada æe pasti :) samo neka pada i neka rade topovi  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

JAHORINA13

ako je po dugorocnoj prognozi mrka kapa. Nema tih topova koji ce izdrzati one pluseve mislim da je sve uzalud. Do 7 januara sve visoke temperature i bez padavina . tuga devil devil :X devil