• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

IKKA


borisBP

 Danas je bilo odlicno skijanje. Staze su izdr¾ale skoro do kraja dana. Sunce i bez vetra. Odlièno.

HeAd

Divim se ovima sto nakon onakvog dana tuku i nocno (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Uh kakav dan, ne pamtim kad sam ovoliko skijao.
Kontam da je ovakvih 50-60 tak dana (staze, vrijeme, organizacija, usluge) ovi ljudi sto ¾ive na/od planine bili bi milioneeri
Kakva perverzija od dana ole

SKIslo

Pogled kroz prozor i. ........   ludzatobom:((

vip-jahorina

Dobro jutro ljudi!
Ja ko zapeta puska cekam 9:00

Sinoc sam zajedno sa vozacima ratraka licno peglao stazu Poljica.
Nemoj da se ko pozali (:smijeh:

Stvrano staza je kao pista, pod najacim pritiskom (kompresiom) smo presli vise puta po stazi i to u prilicno sirokom pojasu.
Nanosili smo snijeg na mjestima koja su odredjena kao deponije i tu ga ima do 6-7 metara (konzervisanog). Ko bude danas izlazio sa 6sjeda poljica nek pogleda tablu sa znakovima: ona je inace visoka oko 5m.
Ljudi koji su preuzeli odrzavanje staze Poljice su ljetos osposobili desnu stranu sa dvije nove staze, tako da je rasterecena glavna staza Poljica. Samim tim i onaj kriticni ljevak bi trebao puno duze da izdrzi. Jucer smo mjerili visinu snijega sa strane u lijevku ima preko 170cm nabijenog snijega.

Ajmo sad na stazu da uzivamo ...

Nichifor



jednostavan41

jutros ko upali kamere a nije gore...... zehebo se........ ja sam se debelo zehebo..... WTF
da znam - znao bi

Korisnik



BOJAN-BG


mijat

ovo nema ni u N  regge pati boki, pati   devil:(

skifreak

Svaka èast na fotkama. Kreæem noæas da to vidim u¾ivo.  anan

Ime

Jucerasnje (pretpostavljam i danasnje) staze su bile apsolutno fantasticne, svaka cast OC-u za uredjenje staza i generalno organizaciju. Praca je bila tvrda u 12 sati isto kao u 9, sto sam do sada dozivio samo vani. Snijeg isto tako fenomenalan, nema leda, cijeli dan nisam vidio kamencic a prosao sam sve staze. Sve u svemu, najbolje skijanje u zadnjih 5-6 godina. Cak i raja nije gazila preko skija u redovima za zicu, nije bilo uopste nervoze karakteristicne za suncane dane  :)) Najmanje cekanje je bilo na Praci, do 10:30 se prakticno nije ni cekalo na zicu a i poslije je bilo zanemarivo.