• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

taraba

Ko nije bio nema pojma kako je bilo.
Jedino moze naslutiti ako se prisjeti svojih najljepsih snova o skijanju na  Jahorini.
Danas je dakle bio VIP dan na Jahorini
Samo nas stotinjak.

taraba

A sto se tice zica
Pa ljudi
Za 22km = 10 EURA cijeli dan . Gdje jos ima???
Dva lifta i sestosjed . Nemozes uhvatit da sa nekim sjedis u korpi.

taraba


mijat


taraba


Suad

Bravo majstore... a ostali ne prdite vise odakle god da prdite... sa posla, od kuce, ili iz kafane. Na JAHORINI JE DANAS PERVERZIJA. Pozdrav radiohead-u za sliku Elvisa.

Suad

Elvis je malo dosadan (amer i to redneck) ...lijepo ga je vidjeti, aqli u Rajskim pegla cijelu terasu od 15 ljudi. Slozio bi se sa nekim pametnjakovicima ko kec na 10-ku  regge ...jeste li ga prepoznali (dok me ne cenzurise  (:smijeh:)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik



mijat


taraba

Ti se ne skidas sa teme. Da si bar dosao pa da toliko kukas i filozofiras  razumeo  bih.
Ali ovako iz daleka smarati sa "radi samo jedna zica" ( nije tacno ) je bez veze. Pravi mudroser.

vranex

mijate druze danas je dan bio vrhunski. nimalo mi nisu falile druge zice jer sa ogorjelice mozes gdje hoces.. cak ni na olimpik nisam isao jer mi je bilo predobro.
sa druge strane idu odmori a i temperatura se mora dici pa mislim da jednostavno cuvaju poljice za vikend.
realno kome se skija u aprilu on je zadovoljan sa ovim, a kome se ne da preci par koraka da bi skijao , pa ima kafana i tamo i vamo na jahorini.
znas da sam najveci kriticar kad vidim neku nepravdu al danas je bilo vrhunsko i tacka. dosli mi ljudi koji su vozili 500 km da se provozaju 4 sata i bili prezadovoljni, sta dalje da ti pricam.
od sutra do nedelje ima da se otkinemo od voznje. a ja mozde dodjem i do mog rekordnog 60tog dana na bordu u jednoj sezoni :D

mijat