• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

raca

Bio sad za vikend. Odavno se nisam bolje iskijao na Jahorini, ni guzva nije mogla da pokvari pozitivne utiske, lijepo vrijeme puno snijega, dobra organizacija, jeftin ski pas. Sve pohvale za GSS, dosta povreda, momci su radili ko rudari. Ne bih vise dodao nista, dovoljno je :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


pianomaster88

Potpisujem sve! Nevjerovatno kako neko isto misli i napise kao sto sam i sm dozivio. Nadam  se da ce danas biti bolje skijanje, jer je nesto hladnije. Imam cak i istu fotku, malo ljepsu zbog sunca ludzatobom:((
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla

jednostavan41

ovo nema ni vremena za komentare......... napisite makar nesto u pauzi od skijanja
da znam - znao bi

BL


mijat

i ja jedva èekam tu gondolu  ideea:( imam oseæaj da æe mi bl srediti jednu vo¾nju, naravno ðaba  (:smijeh:

peradetlic

Moj mali doprinos, slike od juèe...
Sve u svemu, odlièan dan za skijanje...  anan


dale

Danas i juce skijanje odlicno,danas jos bolje zbog laganog minusa,pa su staze tvrdje i odlicno upeglane!

vip-jahorina


brera


brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


millons

Svaka èast za fotografije,komentar, u¾ivanciju... :bravo::(